"Закарпаття так само готували під Орбана, як Донбас під Путіна", - українська письменниця

Відома українська письменниця Оксана Забужко зазначила, що на Закарпатті активно розбудовуються ідеї сепаратизації.

Оксана Забужко. Фото:mydim.ua

Письменниця переконана, що "сепаратизація" Закарпаття є однією з технологій, подібних до тих, які Кремль використовував на Донбасі, повідомляє Укрінформ, передають Патріоти України.

“Те, що ця "сепаратизація" Закарпаття – це технологія, так, безумовно. А знаючи, як ці технології вже спрацювали на Донбасі, думаю, не треба розказувати, як їх розпізнавати, як дезактивувати. Ці технології насправді не аж такі креативні та винахідливі. Вони видаються хитромудрими доти, доки не розпізнати їх базовий алгоритм – як тільки спадає полуда з очей, весь "диявольський чар", яким можна задурити людям мізки, зникає”, - сказала Забужко.

Вона додала, що кожен регіон, більше чи менше, але має свої локальні особливості. “Цього я цілком свідома, та я також свідома того, про що говорила ще в 2015 році, що Закарпаття так само готували під Орбана, як Донбас під Путіна, і що це робилося не один рік”, - зауважила письменниця.

А поки, за її словами, "бабло" виписане, машина запущена, коліщатка крутяться" і так триватиме доти, поки не рухне "материнська плата, отам, у Москві, за "порєбріком".

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Почему отключение смартфонов в России резко приблизит победу Путина в войне - Рибніков

субота, 28 січень 2023, 2:40

В последнее время российские журналисты так обеспокоенно говорят о том, что ЦРУ в любой момент может отключить православный сегмент мобильных телефонов и прочего интернета, как будто это что-то плохое. Рассказываем, почему это не только не так, а еще и...

Ференц Геленчер: «Орбан, однозначно, є посіпакою Путіна»

субота, 28 січень 2023, 1:23

Лідер угорської опозиційної партії про те, чому очільник угорського уряду формує з України образ ворога. Уряд Віктора Орбана зробив усе, аби українці сприймали Угорщину коли й не як ворожу, то вже точно не як дружню державу. Та угорці — це не лише Орба...