
Американський мільярдер і винахідник, засновник Space X Ілон Маск вважає, що світова спільнота повинна колонізувати Марс до початку Третьої світової війни, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian.
Про це він заявив на щорічному ярмарку технологій SXSW в Остіні. «Марс знаходиться досить далеко від Землі, і в бази там більше шансів залишитися неушкодженою, ніж в бази на Місяці ... Якщо розпочнеться Третя світова війна, то нам краще десь зберегти людську цивілізацію, щоб потім все створити заново, перескочивши відразу через темні часи», - зазначив Маск.
За його словами, Space X працює над транспортним засобом BFR, який буде літати в 2019 році і в подальшому зможе доставляти людей на Марс. При цьому він підкреслив, що колонізація Марса вимагає «величезних підприємницьких ресурсів».
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...