
Американський мільярдер і винахідник, засновник Space X Ілон Маск вважає, що світова спільнота повинна колонізувати Марс до початку Третьої світової війни, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian.
Про це він заявив на щорічному ярмарку технологій SXSW в Остіні. «Марс знаходиться досить далеко від Землі, і в бази там більше шансів залишитися неушкодженою, ніж в бази на Місяці ... Якщо розпочнеться Третя світова війна, то нам краще десь зберегти людську цивілізацію, щоб потім все створити заново, перескочивши відразу через темні часи», - зазначив Маск.
За його словами, Space X працює над транспортним засобом BFR, який буде літати в 2019 році і в подальшому зможе доставляти людей на Марс. При цьому він підкреслив, що колонізація Марса вимагає «величезних підприємницьких ресурсів».
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...