Зарплати в "молодій республіці" вражають: З'явилися нові цифри про доходи мешканців "ДНР"

П'ята частина жителів окупованих районів Донецької області взагалі не працює.

Мешканці "ДНР". Фото: Politeka.Про зарплати в окупованих "ДНР" містах говорилося часто і багато, але давайте подивимося на опитування, яке було проведене в співтоваристві ВК. Про це пише на своїй сторінці в Фейсбуці блогер з Донецька Євген Козаков, передають Патріоти України і цитують далі:

"Итак, проголосовало почти 1200 человек, из них больше 20% вообще не работают (возможно, студенты, дети или безработные). Зарплату от 7 тыс. до 12 тыс. рублей (3,5-6 тыс. грн.) получают 16,8% проголосовавших. На третьем месте по голосам люди с зарплатой от 4 до 7 тыс. рублей (2-3,5 тыс. грн.). Довольно высокую зарплату для сегодняшней упаднической экономической ситуации в оккупированных городах получают 8,8% проголосовавших. Их ЗП составляет от 12 до 20 тыс. руб. (6-10 тыс. грн.). Выше 20 тыс. рублей (10 тыс. грн.) среди проголосовавших получают только 6,7% проголосовавших. Это скорее всего сотрудники местных "министерств" и предприниматели и то далеко не все.

Временными подработками без основной работы заняты 5,3% голосовавших.

Итак, более менее себя чувствуют примерно 25% из проголосовавших, это при зарплатах от 7 до 12 тыс.(3,5-6 тыс грн) и от 12 до 20 тыс. рублей (6-10 тыс грн). Остальные проголосовавшие либо получают низкую ЗП на уровне от 2 до 3,5 тыс. грн. При сегодняшних ценах в Донецке, Макеевке, Харцызске, это деньги только на продукты.

Конечно, это субъективное мнение. Наверное, кто-то может прожить и на 1 тыс грн в месяц, а кто-то и живет на эти деньги. Начало формы".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Дивовижна історії: Як рід Івана Мазепи ледве не загинув через вбивство Зеленського

четвер, 9 квітень 2020, 4:00

20 березня 2019 року виповнюється 380 років від дня народження визначного українського діяча, гетьмана України Івана Мазепи. Про родину. Іван Мазепа народився 20 березня 1639 року у козацько-шляхетській родині Правобережжя. Батьком був Степан Адам Мазе...

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...