Зазвичай глави держав не є об'єктом санкцій. Якщо Путіна внесуть у такий список, американські офіційні особи не зможуть із ним говорити - Аслунд

Експерт наголосив, що санкції – це інструмент, який карає за близькість до Путіна і його політики.

Андерс Аслунд. Фото:Twitter

У список російських громадян і компаній, щодо яких у США вводять санкції, президента РФ Володимира Путіна не вносять навмисно. Таку думку старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд висловив в ефірі Радио Свобода, зазначають Патріоти України.

"Зазвичай глави держав не є об'єктом санкцій за очевидної причини. Зрештою, вам необхідно з кимось у державі мати справу, говорити. Зверніть увагу, що проти Сергія Лаврова (міністр закордонних справ РФ – ред) також не було оголошено санкцій. Якщо Путіна внесуть у такий список, американські офіційні особи не зможуть із ним говорити", – сказав він.

Аслунд зазначив, що санкції – це інструмент, який карає за близькість до Путіна і його політики.

"Я знаю чимало людей, імен яких не буду називати, які тихо покинули Росію або перейшли у більш-менш явну опозицію до Путіна. Якщо їх піддадуть санкціям, то у них не залишиться вибору, як відновити свою лояльність Путіну. Поки ж вони тримаються на дистанції", – заявив експерт.

Як відомо, 6 квітня Вашингтон оголосив про санкції проти 24 російських бізнесменів і високопосадовців, а також низки компаній.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Схоже, наткнувшись на опір "єдиним кулаком", ворог пробує розколоти нас - на "армію" і "мирняк", - Оксана Забужко

середа, 29 червень 2022, 22:40

"І ще одна штука, яка мене давно триґерить. Якось непомітно, хаміль-хаміль - і вже нормою стало в нас нарікати, що от, мовляв, Росія терорист - тому що убиває цивільних, "а там же не було жодних військових об'єктів"! Так, ніби ми всі вже мовчазно прийн...

Сьогодні розпочався крах режиму Путіна, у диктатора залишилося два варіанти – Ігор Ейдман

середа, 29 червень 2022, 20:40

Російський диктатор Володимир Путін сподівався на те, що війна в Україні розвалить НАТО, але саміт Альянсу в Мадриді продемонстрував, що його ставка не спрацювала. Про це заявив російський публіцист і соціолог Ігор Ейдман в коментарі ЗМІ, передають Пат...