У список російських громадян і компаній, щодо яких у США вводять санкції, президента РФ Володимира Путіна не вносять навмисно. Таку думку старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд висловив в ефірі Радио Свобода, зазначають Патріоти України.
"Зазвичай глави держав не є об'єктом санкцій за очевидної причини. Зрештою, вам необхідно з кимось у державі мати справу, говорити. Зверніть увагу, що проти Сергія Лаврова (міністр закордонних справ РФ – ред) також не було оголошено санкцій. Якщо Путіна внесуть у такий список, американські офіційні особи не зможуть із ним говорити", – сказав він.
Аслунд зазначив, що санкції – це інструмент, який карає за близькість до Путіна і його політики.
"Я знаю чимало людей, імен яких не буду називати, які тихо покинули Росію або перейшли у більш-менш явну опозицію до Путіна. Якщо їх піддадуть санкціям, то у них не залишиться вибору, як відновити свою лояльність Путіну. Поки ж вони тримаються на дистанції", – заявив експерт.
Як відомо, 6 квітня Вашингтон оголосив про санкції проти 24 російських бізнесменів і високопосадовців, а також низки компаній.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...