"Желающим умереть в России надо помнить, за пенсиями в рублях приходят российские цены. Любителей "русского мира" опять кинули" - Цимбалюк

Журналіст прокоментував підвищення пенсійного віку в Росії і, відповідно, на окупованому Донбасі теж.

"Когда в Украине подняли пенсионный возраст, Владимир Путин очень часто любил поиграть на контрастах. Мол там подняли, а в РФ нет. Это было логично, ведь в России сильный лидер, нефть, газ и ядерная бомба." Про це у Facebook пише журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України, продовжуючи:

Интересно заявит ли он теперь, что решение принято по примеру нашей прекрасной страны. Что показательно, но любителей "русского мира" кинули и здесь, ведь эти правила будут и на оккупированных территориях.

Страдать будут все, и те кто не звал захватчиков, но оказался под российскими администрациями. Желающим умереть в России надо помнить, за пенсиями в рублях приходят российские цены.

Рассказывать им правда все равно будут о тарифах в Украине. Пенсионный возраст у мужчин в РФ с 2028 будет 65 лет, и 63 года для женщин.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Путин готовит армию и страну к конфликтам на постсоветском пространстве", - Ігаль Левін

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 8:56

Їх не вчили дипломатичній грі, але вчили "мочити в сортирі"... Ігаль Левін, колишній ізраїльський кадровий військовий, офіцер ЦАХАЛу, співзасновник Центру вивчення повстанських рухів в Україні, військовий інструктор в ГО "Українська Оборона" розповів, ...

Медична реформа: Як і за що пропонують платити українцям

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 8:40

На початку жовтня до Верховної Ради України було подано проект закону №9163 "Про фінансування охорони здоров'я та загальнообов'язкове страхування". Поки законопроект перебуває на розгляді, журналісти з'ясували, як фінансуватиметься система охорони здор...