Звичайний вітамін може знищувати ракові клітини, - вчені

​Американські вчені встановили, що вітамін C ефективний для боротьби з лейкозами.

Відповідне дослідження опубліковане в журналі Cell, коротко про нього повідомляють Патріоти України.

За словами експертів, вітамін С відновлює активність гена TET2 у лейкоцитах, яка в разі лейкозів пригнічена приблизно наполовину в порівнянні з фізіологічно нормальним рівнем. Саме патологія TET2 є одним з факторів, що дозволяють клітинам пухлини розмножуватися.

Такі висновки автори прийшли, провівши досліди на мишах. Гризунам протягом 24 тижнів давали високі дози вітаміну С, після закінчення експерименту у контрольній групі, де тварини не приймали з'єднання, було у три рази більше випадків аномальної концентрації лейкоцитів у крові, що є однією з ознак початку лейкозу.

Експерти зазначають, що даний спосіб боротьби із захворюванням важко застосувати до людей, оскільки гризуни отримували надмірно високі порції вітаміну С - по сто міліграмів (еквівалентно двом апельсинам) за ін'єкцію. Людині треба було б приймати приблизно у три тисячі разів більше сполуки, причому - внутрішньовенно.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Загубили носій із цінною інформацією: Окупанти здали своїх командирів і кураторів ФСБ

середа, 8 лютий 2023, 19:15

У розпорядженні журналістів проєкту "Схеми" опинилася флешкарта, ймовірно, одного із заступників командира з політичної роботи угруповання військ "Балаклія". За допомогою цієї флешкарти вдалося встановити окупантів, які намагалися завербувати мешканців...

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...