За словами експертів, вітамін С відновлює активність гена TET2 у лейкоцитах, яка в разі лейкозів пригнічена приблизно наполовину в порівнянні з фізіологічно нормальним рівнем. Саме патологія TET2 є одним з факторів, що дозволяють клітинам пухлини розмножуватися.
Такі висновки автори прийшли, провівши досліди на мишах. Гризунам протягом 24 тижнів давали високі дози вітаміну С, після закінчення експерименту у контрольній групі, де тварини не приймали з'єднання, було у три рази більше випадків аномальної концентрації лейкоцитів у крові, що є однією з ознак початку лейкозу.
Експерти зазначають, що даний спосіб боротьби із захворюванням важко застосувати до людей, оскільки гризуни отримували надмірно високі порції вітаміну С - по сто міліграмів (еквівалентно двом апельсинам) за ін'єкцію. Людині треба було б приймати приблизно у три тисячі разів більше сполуки, причому - внутрішньовенно.
Адміністрація президента Дональда Трампа готує план фінансування висилки біженців із зон конфліктів, які отримали тимчасовий захист у США. На це мають намір витратити близько 250 млн доларів, що були виділені на іноземну допомогу. Про це повідомляє The...
Після телефонної розмови Дональда Трампа з Володимиром Путіним уже всім має бути зрозумілим, що США самоусуваються з переговорного процесу, а Україна та Європа тепер залишилися на самоті проти Росії. Таку думку на сторінках Bloomberg висловив колумніст...