Звичайний вітамін може знищувати ракові клітини, - вчені

​Американські вчені встановили, що вітамін C ефективний для боротьби з лейкозами.

Відповідне дослідження опубліковане в журналі Cell, коротко про нього повідомляють Патріоти України.

За словами експертів, вітамін С відновлює активність гена TET2 у лейкоцитах, яка в разі лейкозів пригнічена приблизно наполовину в порівнянні з фізіологічно нормальним рівнем. Саме патологія TET2 є одним з факторів, що дозволяють клітинам пухлини розмножуватися.

Такі висновки автори прийшли, провівши досліди на мишах. Гризунам протягом 24 тижнів давали високі дози вітаміну С, після закінчення експерименту у контрольній групі, де тварини не приймали з'єднання, було у три рази більше випадків аномальної концентрації лейкоцитів у крові, що є однією з ознак початку лейкозу.

Експерти зазначають, що даний спосіб боротьби із захворюванням важко застосувати до людей, оскільки гризуни отримували надмірно високі порції вітаміну С - по сто міліграмів (еквівалентно двом апельсинам) за ін'єкцію. Людині треба було б приймати приблизно у три тисячі разів більше сполуки, причому - внутрішньовенно.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Будь-хто може придбати за 45 доларів: У США з’явились іграшкові авто із "Z"-символікою (фото)

субота, 30 вересень 2023, 22:53

Американські магазини та інтернет-магазини продавали модель військової вантажівки російських військ ЗіЛ-131 із літерою "Z", яка є символом повномасштабного вторгнення Росії в Україну та який заборонена у деяких країнах світу. Про це повідомляє The Mosc...

"Вони очікували на наступ, але...": Військовий розповів про зміни в діях окупантів на Сході

субота, 30 вересень 2023, 22:27

Військовослужбовець Збройних сил України Євген Ієвлєв розповів про бої на східному фронті. Загалом ситуація надзвичайно динамічна, і хоча на різних ділянках обстановка різна, усе взаємоповʼязано, передають Патріоти України. Як зазначив боєць, після усп...