За словами експертів, вітамін С відновлює активність гена TET2 у лейкоцитах, яка в разі лейкозів пригнічена приблизно наполовину в порівнянні з фізіологічно нормальним рівнем. Саме патологія TET2 є одним з факторів, що дозволяють клітинам пухлини розмножуватися.
Такі висновки автори прийшли, провівши досліди на мишах. Гризунам протягом 24 тижнів давали високі дози вітаміну С, після закінчення експерименту у контрольній групі, де тварини не приймали з'єднання, було у три рази більше випадків аномальної концентрації лейкоцитів у крові, що є однією з ознак початку лейкозу.
Експерти зазначають, що даний спосіб боротьби із захворюванням важко застосувати до людей, оскільки гризуни отримували надмірно високі порції вітаміну С - по сто міліграмів (еквівалентно двом апельсинам) за ін'єкцію. Людині треба було б приймати приблизно у три тисячі разів більше сполуки, причому - внутрішньовенно.
Китайський полонений розповів, як потрапив до російської армії та поділився, що в його взводі було лише кілька китайців. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на інтерв'ю полоненого китайця Ванга Гуанцзюна під час телемарафону. "Я так само...
Країна-агресор Росія активно вербує іноземних жінок на роботу на заводах, що виробляють дрони типу Шахед, якими потім російські окупанти атакують Україну. Про це 25 квітня повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на власні джерела, передають Патріо...