"Гіперлуп, бл*!": У мережі показали "туалети-гнізда" у поїздах "Укрзалізниці" (фото)

Навряд чи українців на цьому сумному тлі потішить те, що тимчасовий голова правління УЗ буде отримувати понад 3 млн. гривень на місяць.

Євген Кравцов. Фото: УНІАН.

Тільки вчора українців шокувала новина про те, що тимчасово виконуючий обов'язки голови правління ВАТ "Укрзалізниці" Євген Кравцов буде отримувати щомісячний посадовий оклад в сумі 500,2 тис. гривень, а з усіма доплатами і преміями - до 3,1. Журналісти підрахували, що, відповідно до умов трудового договору, Кравцов буде виконувати обов'язки голови правління УЗ, за що отримує ще 714,6 тис. гривень на місяць, передають Патріоти України.

За рік Кравцов зможе заробити більше 37,5 млн гривень, або понад 3,1 млн гривень на місяць (щомісячний оклад 500,2 тис. гривень * 12 місяців, винагороду за виконання обов'язків голови правління 714,6 тис. гривень * 12 місяців, 4 квартальних премії по три місячних окладу (4*3 *500,2 тис. гривень), 1 річна премія в розмірі 24 окладів (500,2 тис. гривень * 24), матеріальну винагороду за ефективне управління майном УЗ в розмірі 10 окладів ( 500,2 тис. гривень * 10)).

А тим часом в Мережі показали жахливу конструкцію одного з туалетів в українських поїздах. Так користувачі спостерігали справжній туалет-гніздо, який стоїть на великому квадратному кубі встик з умивальником. Фото показав відомий художник Андрій Єрмоленко в соцмережі. "Вибачте, але це триндець, нужник у поїзді, ні, ну для чоловіків ще півбіди, а як жінки, в якій позі повинні на нього ходити? Я б ходив у раковину! Але чому, чому і тут діра у всесвіт? Гіперлуп, бля! PS: але туалети чистенькі, і обслуговування в поїзді хороше! У мене питання до конструкції!" - написав він.


Санкції не для всіх: Запорізький завод збирає російські автомобілі для українського ринку

понеділок, 19 жовтень 2020, 10:28

Запорізький автомобілебудівний завод оминає заборону на ввезення автомобілів з Росії шляхом складання напіврозібраних машин. Про це йдеться у статті на "Економічній правді", передають Патріоти України. У вересні ЗАЗ оголосив про початок виробництва авт...

Революція в авіабудуванні: "Керамічний" вертолітний двигун буде готовий до кінця 2020 року

неділя, 18 жовтень 2020, 23:12

Інноваційні газотурбінні установки вже пройшли понад 130 годин випробувань, які включали в себе як роботу двигунів в зборі, так і тести окремих компонентів і вузлів. Незважаючи на усталену думку, згідно з якою газотурбінні двигуни (ГТД) майже досягли т...