​А денег нет и не будет, но хорошего вам настроения: Нафтовий дохід РФ рекордно впав, попереду нові неприємності

Уряд готує росіян до неприємного сюрпризу. Необхідно обґрунтувати урізання статей бюджету на 2016 рік. Для цього доводиться відкрити таємниці про жалюгідний стан справ, які влада ретельно затушовувала.

Росія заробила від продажу нафти в січні-травні в 1,5 рази менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За п'ять місяців 2016-го закордонні поставки російської нафти, навпаки, виросли - на 4,5%, до 105,85 мільйона тон. Про це повідомила Федеральна митна служба, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Нескучные новости».

Відзначається також, що за перший квартал поточного року Росія заробила на експорті нафти 26,14 мільярда доларів, тоді як в минулому році - 39,81 мільярда.

Вчора глава Мінфіну РФ Силуанов зізнався, що доходи бюджету Росії в порівнянні з минулим роком скоротилися на 12%. Попереду секвестр, вперше за весь час правління Путіна. Цікаво, як відреагують росіяни на позапланове зубожіння?

Битва титанів: США захотіли зірвати покупку Китаєм заводу "Мотор Січ"

субота, 24 серпень 2019, 15:59

Купівля українського виробника дозволить Пекіну скоротити відставання в технологіях, а Києву - забезпечити завантаження власного підприємства, якому заборонено військово-технічне співробітництво з Москвою. Помічник президента США з національної безпеки...

Електричка по-новому: Крюківський вагонобудівний завод показав створення свого нового регіонального поїзду (фотофакти)

субота, 24 серпень 2019, 11:06

На Крюківському вагонобудівному заводі в рамках виконання контракту з “Укрзалізницею” йде будівництво регіонального дизель-поїзда ДПКр-3. Поїзд складатиметься з трьох вагонів, його укомплектують силовими установками потужністю 588 кВт виробництва німец...