​А денег нет и не будет, но хорошего вам настроения: Нафтовий дохід РФ рекордно впав, попереду нові неприємності

Уряд готує росіян до неприємного сюрпризу. Необхідно обґрунтувати урізання статей бюджету на 2016 рік. Для цього доводиться відкрити таємниці про жалюгідний стан справ, які влада ретельно затушовувала.

Росія заробила від продажу нафти в січні-травні в 1,5 рази менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За п'ять місяців 2016-го закордонні поставки російської нафти, навпаки, виросли - на 4,5%, до 105,85 мільйона тон. Про це повідомила Федеральна митна служба, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Нескучные новости».

Відзначається також, що за перший квартал поточного року Росія заробила на експорті нафти 26,14 мільярда доларів, тоді як в минулому році - 39,81 мільярда.

Вчора глава Мінфіну РФ Силуанов зізнався, що доходи бюджету Росії в порівнянні з минулим роком скоротилися на 12%. Попереду секвестр, вперше за весь час правління Путіна. Цікаво, як відреагують росіяни на позапланове зубожіння?

"Жизнь налаживается": Білорусь відновила експорт нафтопродуктів

вівторок, 21 січень 2020, 23:50

Призупинення експорту нафтопродуктів з Білорусі скасовано. Про це заявив голова концерну "Белнефтехим" Андрій Рибаков, повідомляють Патріоти України з посиланням на БЕЛТА. "Це був невеликий період призупинення. Призупинення скасовано. Хоча ми поки не в...

Ресторани записуються в чергу: Українець відкрив унікальний бізнес, як у Франції (фото, відео)

вівторок, 21 січень 2020, 23:42

Фермер на Івано-Франківщині вирощує півнів-каплунів. Фермер з міста Бурштин на Івано-Франківщині Ігор Філіпенко відкрив першу в Україні ферму з розведення півнів - каплунів. Вони, на відміну від звичайних, ростуть більшими, мають солодкувате м'ясо і ду...