А казали, що не зможете: "Укренерго" доповіла, що ТЕС вдвічі знизили споживання антрациту

Без урахування Луганської станції, яка працює в острівному режимі, інші електростанції, які працюють на вугіллі цієї групи спрацьовують в середньому всього 7-8 тисяч тонн вугілля на добу.

Всеволод Ковальчук. Фото: РБК.

Після запровадження тимчасових надзвичайних заходів в енергосистемі України теплові електростанції знизили споживання антрациту більше ніж вдвічі. Про це йдеться у зверненні в. о. голови НЕК "Укренерго" Всеволода Ковальчука, оприлюдненому на сторінці компанії в Facebook, передають Патріоти України.

Ковальчук наголосив, що енергосистема працює в сталому режимі. "Завдяки тим заходам, які були вжиті на виконання рішень уряду, вдалося скоротити споживання дефіцитного антрацитового палива більш ніж вдвічі", - заявив він.

"Ми розраховували на 40% економії, коли робили наші попередні розрахунки. Фактично ми витрачаємо цього палива вдвічі менше, ніж витрачали б без введення надзвичайного стану", - повідомив голова компанії.

Ковальчук наголосив, що без урахування Луганської станції, яка працює в острівному режимі, інші електростанції, які працюють на вугіллі цієї групи спрацьовують в середньому всього 7-8 тисяч тонн вугілля на добу. "Це дає нам можливість стверджувати, що ми гарантовано зможемо пройти осінньо-зимовий період до закінчення опалювального сезону без обмежень споживачів, без відключень, якщо не стануться якісь технологічні порушення", - підсумував він.

Раніше повідомлялося, що антрацитове вугілля, поставки якого практично перекрито у зв'язку з блокадою зони АТО, продовжує надходити лише на Луганську ТЕС, яка знаходиться на підконтрольній території та входить до складу енергохолдингу ДТЕК.

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...