Без "хунти" їм не солене: Росія знову купуватиме українську сіль (документ)

Скасування ембарго, яке підписав у постанові уряду прем'єр Медведєв, поширюється на столову, денатуровану сіль, на чистий хлорид натрію і продукцію, отриману з морської води.

РФ зняла заборону на імпорт української солі. Ілюстрація:РБК-Украина

Росія зняла заборону на імпорт української солі. Постанову російського уряду від 20 травня 2017 року підписав прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, передають Патріоти України з посиланням на Новое время.

Згідно з документом, скасування ембарго поширюється на столову, денатуровану сіль, на чистий хлорид натрію і продукцію, отриману з морської води.

Ембарго не поширюється на товари, призначені для виробництва ліків, медвиробів і біодобавок. На них потрібно отримати підтвердження цільового призначення від міністерства промисловості і торгівлі РФ.

Російські фінансисти дуже стривожені: Як американські борги обрушать рубль

четвер, 26 квітень 2018, 23:17

Експерти припускають, що зростання прибутковості американських паперів тільки продовжиться. Прибутковість американських казначейських паперів перевищила психологічно важливу позначку в 3%. Експерти пояснюють це перспективою прискорення інфляції і нарощ...

"Экспортные перспективы для "Ольхи" весьма радужные или Кто интересуется украинской ракетой кроме ВСУ" - Злий одесит

четвер, 26 квітень 2018, 19:53

Як заявив секретар РНБО, українською ракетою зацікавилося багато іноземних замовників. "Вчера был поистине день “Ольхи”. Пристальное внимание прессы, новостные ленты с хвалебными заголовками, и заверения официальных лиц о светлом и беззаботном будущем ...