Біфштекс з яєчнею та сьомга з грушею: Скільки коштує поїсти в їдальні Верховної Ради (фото)

В оновленому меню вартість стандартного набору на сніданок (біфштекс з яєчнею, кава та хліб) складає майже 90 гривень.

Журналісти побували у їдальні Верховної Ради, де дізналися, скільки за перекус платять народні обранці, передають Патріоти України.

В оновленому меню вартість стандартного набору на сніданок (біфштекс з яєчнею, кава та хліб) складає майже 90 гривень. Цікаво, що найдорожчим блюдом з меню є філе сьомги, запечене з грушею. За таку страву депутатам доводиться платити 207 гривень.

Вартість звичайної чорної кави в їдальні 15 гривень, а за чай тут просять 8 гривень 20 копійок. На гарнір в меню на 12 березня депутатам запропоновані гречка, рис, капуста, квасоля і картопля. До цих страв пропонуються всілякі м'ясні та овочеві котлети, риба і курка.

Джерело: Апостроф

Прорив російської блокади: Україна налагодила експорт зерна залізницею в обхід Білорусі. Маємо дуже хороші перспективи

субота, 21 травень 2022, 11:14

Москва всіма способами намагається обмежити експорт українських товарів, щоб нанести якомога більших збитків нашій економіці. Однак Україна успішно освоює нові напрямки логістики. Україна налагодила канал експорту зернових до Литви залізницею. Пілот...

Грошей поки що не буде: Стало відомо, коли виплатять підвищені пенсії одній з груп пенсіонерів

субота, 21 травень 2022, 10:20

Відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення", індексація - це встановлений законами та іншими нормативно-правовими актами України механізм підвищення грошових доходів населення, що дозволяє частково або повністю відшкодовува...