Будні "наддержави": У Росії масово банкрутує промисловість і заводи

Всі залишки радянської промисловості (крім деяких сировинних підприємств) повністю виробили свій ресурс, деградували, розвалюються і зникають на очах.

Орськ навряд чи можна вважати сучасним містом. Ілюстрація: ЖЖ.

Росія наближається до даної технологічної катастрофи, яка вже накривала частину промислового потенціалу РФ. Стало відомо про цілу серію банкрутств промислових гігантів російської економіки, які були побудовані в СРСР і за 30 останні роки повністю виробили свій ресурс, передають Патріоти України.

Підприємства важкої промисловості і військово-промислового комплексу деградували, розвалюються і зникають на очах. На це звернули увагу користувачі Мережі, пророкуючи Росії важкі проблеми вже в самий найближчий час. Один з користувачів звернув увагу на низку проблем Південно-Уральського машинобудівного заводу в Орську, де голодні люди вийшли на вулиці - на підприємстві перестали платити зарплату. Однак аналіз ширшої картини вразив соціальні мережі.

"ВСІ залишки радянської промисловості (крім деяких сировинних підприємств) повністю виробили свій ресурс, деградували, розвалюються і зникають на очах. А нових немає і не намічається ... Все це відбувається ну дуже вчасно. Якраз до вичерпання халявних запасів сировинних ресурсів ..." - пишуть росіяни.

При цьому перерахування списку збанкрутілих російських підприємств в місті вражає кількістю. Аналогічна ситуація загрожує всій РФ.


Останній шанс недоімперії втримати Кишинів у своїй орбіті? "Газпром" пригрозив Молдові зупинкою поставок газу

неділя, 24 жовтень 2021, 7:40

Російський "Газпром" може припинити поставки газу в Молдову, якщо Кишинів не погасить борг і не домовиться про умови нового контракту з 1 грудня. Таку заяву зробив офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов, повідомляють Патріоти України з посил...

"Украина сделала два шага в рамках противостояния на газовом фронте. И, надо сказать, два крайне удачных шага", - фінансист Фурса

субота, 23 жовтень 2021, 23:53

"Украина сделала два шага в рамках противостояния на газовом фронте. И, надо сказать, два крайне удачных шага. Первое — Украина заявила, что готова предоставить Газпрому скидку на прокачку дополнительных объёмов газа. Скидка в 50%. Казалось бы, скидка ...