З огляду на те, що російський "Газпром" відмовляється виконувати рішення Стокгольмського арбітражу, "Нафтогаз України" змушений офіційно почати в Європі процедуру примусового виконання арбітражного рішення. Про це повідомив головний комерційний директор групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко, інформують Патріоти України з посиланням на прес-службу компанії.
Як повідомляє "Нафтогаз", компанія також готує новий позов про відшкодування збитків, викликаних невиконанням рішень арбітражу з боку "Газпрому".
Як відомо, Стокгольмський арбітраж прийняв два рішення в двох комерційних суперечках між НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром». Відповідно до остаточного рішення, російський монополіст повинен відшкодувати «Нафтогазу» збитків на суму 2,6 млрд доларів і відновити поставки газу в Україну на нових умовах.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...