Через ігнорування рішення Стокгольмського арбітражу: "Нафтогаз" подасть новий позов проти "Газпрому"

Українська компанія вимагатиме відшкодування збитків, викликаних невиконанням рішень арбітражу з боку російського газового монополіста.

Ілюстрація:Сегодня З огляду на те, що російський "Газпром" відмовляється виконувати рішення Стокгольмського арбітражу, "Нафтогаз України" змушений офіційно почати в Європі процедуру примусового виконання арбітражного рішення. Про це повідомив головний комерційний директор групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко, інформують Патріоти України з посиланням на прес-службу компанії.

Як повідомляє "Нафтогаз", компанія також готує новий позов про відшкодування збитків, викликаних невиконанням рішень арбітражу з боку "Газпрому".

Як відомо, Стокгольмський арбітраж прийняв два рішення в двох комерційних суперечках між НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром». Відповідно до остаточного рішення, російський монополіст повинен відшкодувати «Нафтогазу» збитків на суму 2,6 млрд доларів і відновити поставки газу в Україну на нових умовах.

Фінмоніторинг взявся за квартири та авто: Ось у кого можуть запитати про походження грошей

середа, 24 червень 2026, 7:36

Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...

Надоїли "дармоїди": Українцям у Польщі все більше відмовляють у статусі біженця

середа, 24 червень 2026, 6:05

Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...