Через угоду Єврокомісії з "Газпромом" польська компанія PGNiG подала позов до суду ЄС

Поляки висловили розчарування рішенням Єврокомісії не штрафувати російського газового монополіста за зловживання монопольною позицією на європейському ринку.

Ілюстрація:UGMKinfo

Польська нафтогазова компанія PGNiG подала скаргу до суду ЄС на Єврокомісію за угоду з "Газпромом", в якій Брюссель відмовляється карати російську компанію за зловживання монопольним становищем на європейському ринку. Про це повідомляють Патріоти України.

"PGNiG подала в суд на Єврокомісію, оскаржуючи в суді ЄС її рішення щодо угоди з Газпромом", - зазначає агентство з посиланням на неназване джерело.

Як відомо, в травні Єврокомісія оприлюднила рішення, яке остаточно підтвердило угоду з «Газпромом» у справі зловживань російською компанією своєю позицією в Центрально-Східній Європі.

Зокрема, Єврокомісія визнала, що «Газпром» зловживає монополією в Центральній і Східній Європі, порушує законодавство ЄС у сфері конкуренції та зобов'язала російського монополіста забезпечити вільні поставки газу за конкурентними цінами.

Тоді PGNiG висловило розчарування рішенням Єврокомісії не штрафувати ВАТ "Газпром" за зловживання монопольною позицією на європейському ринку.

Джерело: Укрінформ

Обіцяють зробити дуже боляче: Словаччина слідом за Угорщиною грозиться Україні через заборону транзиту нафти з Росії

середа, 24 липень 2024, 19:00

Словаччина пригрозила Україні через припинення транзиту нафти російської компанії Лукойл. Братислава стверджує, що може застосувати "невизначені взаємні заходи", передають Патріоти України з посиланням на Dennikn в середу, 24 липня. . Відповідні заяви...

Перевірять кожну квартиру: Ось за які чотири порушення українцям найчастіше відключають газ

середа, 24 липень 2024, 17:58

В Україні у кожній квартирі проведуть перевірку газового обладнання та внутрішніх газових мереж. За низку порушень мають відключити блакитне паливо, передають Патріоти України. Найпоширеніші: газопроводи прокладено з порушенням проектної та нормативної...