Через угоду Єврокомісії з "Газпромом" польська компанія PGNiG подала позов до суду ЄС

Поляки висловили розчарування рішенням Єврокомісії не штрафувати російського газового монополіста за зловживання монопольною позицією на європейському ринку.

Ілюстрація:UGMKinfo

Польська нафтогазова компанія PGNiG подала скаргу до суду ЄС на Єврокомісію за угоду з "Газпромом", в якій Брюссель відмовляється карати російську компанію за зловживання монопольним становищем на європейському ринку. Про це повідомляють Патріоти України.

"PGNiG подала в суд на Єврокомісію, оскаржуючи в суді ЄС її рішення щодо угоди з Газпромом", - зазначає агентство з посиланням на неназване джерело.

Як відомо, в травні Єврокомісія оприлюднила рішення, яке остаточно підтвердило угоду з «Газпромом» у справі зловживань російською компанією своєю позицією в Центрально-Східній Європі.

Зокрема, Єврокомісія визнала, що «Газпром» зловживає монополією в Центральній і Східній Європі, порушує законодавство ЄС у сфері конкуренції та зобов'язала російського монополіста забезпечити вільні поставки газу за конкурентними цінами.

Тоді PGNiG висловило розчарування рішенням Єврокомісії не штрафувати ВАТ "Газпром" за зловживання монопольною позицією на європейському ринку.

Джерело: Укрінформ

Виготовляють в тому числі для України: У Латвії горить завод із виробництва безпілотників (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 19:14

У Латвії, в місті Марупе сталася масштабна пожежа на підприємстві з виробництва безпілотних літальних апаратів Edge Autonomy, який виготовляє дрони в тому числі для України. В результаті загоряння утворилося сильне задимлення, інформують Патріоти Украї...

У частини українців можуть забрати субсидії: Кому загрожує і що треба знати

вівторок, 7 лютий 2023, 17:50

Частину одержувачів субсидії українців можуть позбавити цієї допомоги. Для цього існує 2 приводи: приховування реальних доходів та тривала несплата комунальних платежів, передають Патріоти України. При цьому, як пояснили в Пенсійному фонді, якщо порушн...