
Польська нафтогазова компанія PGNiG подала скаргу до суду ЄС на Єврокомісію за угоду з "Газпромом", в якій Брюссель відмовляється карати російську компанію за зловживання монопольним становищем на європейському ринку. Про це повідомляють Патріоти України.
"PGNiG подала в суд на Єврокомісію, оскаржуючи в суді ЄС її рішення щодо угоди з Газпромом", - зазначає агентство з посиланням на неназване джерело.
Як відомо, в травні Єврокомісія оприлюднила рішення, яке остаточно підтвердило угоду з «Газпромом» у справі зловживань російською компанією своєю позицією в Центрально-Східній Європі.
Зокрема, Єврокомісія визнала, що «Газпром» зловживає монополією в Центральній і Східній Європі, порушує законодавство ЄС у сфері конкуренції та зобов'язала російського монополіста забезпечити вільні поставки газу за конкурентними цінами.
Тоді PGNiG висловило розчарування рішенням Єврокомісії не штрафувати ВАТ "Газпром" за зловживання монопольною позицією на європейському ринку.
В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...