Через угоду Єврокомісії з "Газпромом" польська компанія PGNiG подала позов до суду ЄС

Поляки висловили розчарування рішенням Єврокомісії не штрафувати російського газового монополіста за зловживання монопольною позицією на європейському ринку.

Ілюстрація:UGMKinfo

Польська нафтогазова компанія PGNiG подала скаргу до суду ЄС на Єврокомісію за угоду з "Газпромом", в якій Брюссель відмовляється карати російську компанію за зловживання монопольним становищем на європейському ринку. Про це повідомляють Патріоти України.

"PGNiG подала в суд на Єврокомісію, оскаржуючи в суді ЄС її рішення щодо угоди з Газпромом", - зазначає агентство з посиланням на неназване джерело.

Як відомо, в травні Єврокомісія оприлюднила рішення, яке остаточно підтвердило угоду з «Газпромом» у справі зловживань російською компанією своєю позицією в Центрально-Східній Європі.

Зокрема, Єврокомісія визнала, що «Газпром» зловживає монополією в Центральній і Східній Європі, порушує законодавство ЄС у сфері конкуренції та зобов'язала російського монополіста забезпечити вільні поставки газу за конкурентними цінами.

Тоді PGNiG висловило розчарування рішенням Єврокомісії не штрафувати ВАТ "Газпром" за зловживання монопольною позицією на європейському ринку.

Джерело: Укрінформ

Кадровий голод набирає обертів: Ось де в Україні особливо бракує працівників

вівторок, 23 червень 2026, 18:24

В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...

Готівкові поповнення більше не будуть такими, як раніше: На українців чекають нові правила

вівторок, 23 червень 2026, 16:39

В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...