За його словами, сьогодні в Росії відбуваються «чудеса» після введення західних санкцій і кремлівських контрзаходів. «Як зазначає лідер росіян Путін, начебто, завдяки санкціям в країні, — а точніше у «телевізорі», — зацвіли сади, попливли річки вітчизняного молока, а тварини у рекордному темпі набрали ваги», — пише журналіст.
Між тим, Радзівіновіч вказує на те, що в 2015 році сільгосппродукція в РФ зросла на 3%, а ВВП впав на 3,7%, однак потім Росстат змінив дані за цей рік на користь зменшення – 2% зростання сільгосппродукції, що в два рази менше, ніж до введення яких-небудь санкцій.
Аналогічні заяви, продовжив журналіст, звучали і на щорічному московському гайдарівському форумі, на який приїхали ліберальні економісти і близькі до них члени уряду. Вони констатували, що позитивний ефект від ембарго виявився міфом. І при цьому відсутність конкуренції навпаки гальмує розвиток ринку.
«Російське сільськогосподарське лобі буде наполегливо захищати свій ринок від чужинців ще й тому, що він сильно скорочується. Падіння реальних доходів населення (за останні два роки на 12%) призвело, як визнала газета «Известия», до того, що росіяни, обмежуючи споживання фруктів, м'яса, молока і риби, перейшли на овочеву дієту», — підсумував Радзівіновіч.
В Україні за чинними правилами з 35 роками стажу та середньою зарплатою можна розраховувати на пенсію, розмір якої буде меншим за середню. При цьому, щоб отримувати пенсію в 10 тис. грн, необхідно платити внески із зарплати в 38,3 тис. грн. Про це йдет...
В Україні нещодавно змінили правила оформлення соціальної допомоги. У зв'язку з тим, що Пенсійний фонд України (ПФУ) тепер має функцію призначення та виплати соціальних допомог, будуть проведені перевірки всіх отримувачів допомоги, передають Патріоти У...