Базовий сценарій, затверджений владою на наступний рік, цілком реальний, адже макроорієнтири зовсім не зі стелі, як у 2014 році. Щоправда, у 2017 році таки варто очікувати певну девальвацію національної валюти. Таку думку висловив фінансовий аналітик Віталій Шапран, передають Патріоти України з посиланням на сайт каналу 24.
"Якщо ми не вийдемо за базовий сценарій, то долар до кінця 2017 року може коштувати 30-32 грн,"— спрогнозував експерт.
При цьому аналітик зауважив, що наші західні партнери зовсім недарма схиляють Україну до аграрного бізнесу. За словами Шапрана, у 2017-2019 роках ф'ючерсні ринки намалювали дуже велику розбіжність між цінами на продукцію металургів і зерновими: до 2019 року руда повинна впасти до 45, а пшениця вирости до 180 доларів за тонну.
"Така "зміна варти" на сировинних ринках можлива завдяки активній політиці ФРС щодо підвищення ставок. У США очікують, що на кінець 2017 року ставка ФРС складе 1,5-1,75%. З огляду на що економіка США показала в третьому кварталі зростання 3,2% — ці прогнози цілком обґрунтовані і оптимізму ринкам, що розвиваються, вони не додають. Зростання ставки ФРС підвищує ймовірність економічної кризи в Китаї і катастрофи в РФ," — уточнив аналітик.
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...