Активи українського олігарха Ріната Ахметова, який володіє групою компаній СКМ, подорожчали і досягли дореволюційної вартості. Завдяки роботі скандальної вугільної формули "Роттердам+" він заробив 5 мільярдів доларів. Про це у своїй статті "Як Рінат Ахметов вийшов на дореволюційний рівень" пише журналіст Марина Данилевич, передають Патріоти України.
"Завдяки плідній взаємодії з чинною владою Рінату Ахметову вдалося відновити свої статки. Всього за рік його активи подорожчали на 76% і перевищили 12 млрд доларів. Це результат роботи формули "Роттердам+", – зазначає автор.
Марина Данилевич нагадала, що за оцінками американського журналу Forbes, трохи більше ніж за рік з моменту втечі екс-президента Віктора Януковича статки Ріната Ахметова зменшилися майже вдвічі: з 12,5 млрд доларів до 7,2 млрд доларів. Проте завдяки співпраці з владою і формулі "Роттердам+" йому вдалося знову їх примножити.
"Справи йдуть зовсім непогано – в останньому рейтингу ста найбагатших українців Рінат Ахметов знову займає перший рядок. Його статки оцінюють у 12,2 млрд доларів. Тобто, власник ДТЕК на "дореволюційний" рівень вже вийшов, в той час як українській економіці з темпами цього року залишилося ще близько 20 років", – йдеться в матеріалі.
Автор зазначає, що саме співпраця з чинною владою допомогла олігархові нажитися на українцях. У статті також пояснюється, що "ДТЕК Енерго" (входить до групи СКМ), який належить Рінату Ахметову – абсолютний монополіст у сфері теплової генерації.
"В руках холдингу зосереджено 86% видобутку енергетичного вугілля за підсумками 2017 року, і понад 80% теплової генерації на восьми своїх ТЕС за підсумками 2016 року. Також ДТЕК експортує 99% електроенергії і володіє декількома розподільчими енергокомпаніями. Ще однією забавою Ріната Ахметова стала відновлювальна енергетика...", – розповіла журналіст.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...