Для потреб армії: В Україні планують побудувати завод з виробництва боєприпасів - Укроборонпром

Концерн вже готовий до такого будівництва, заявив його голова Романов.

Ілюстрація:publicist.in.ua

Концерн "Укроборонпром" заявив про необхідність будівництва заводу, який спеціалізується на виробництві боєприпасів для потреб української армії. Концерн готовий до такого будівництва. Про це заявив голова концерну Роман Романов в інтерв'ю 5 каналу, інформують Патріоти України.

"Кошторис готовий, готові і проекти з будівництва. Відповідні пропозиції направлені на розгляд урядом. Як тільки дадуть зелене світло, ми приступимо до будівництва", - говорить Романов. Він також додав, що концерн налагодить виробництво відповідно до міжнародних стандартів.

"Це не просто дозволить повною мірою забезпечити армію необхідними боєприпасами, а й дасть можливість експортувати їх. Це не просто відмінне капіталовкладення, а й надходження до бюджету країни. Такий завод окупиться в найкоротші терміни, підвищить обороноздатність країни і додасть до Бюджету кошти на державні потреби", - заявив Романов.

"Прощай, тайга!": Росія пожертвує своїм лісом заради дружби з Китаєм

понеділок, 19 серпень 2019, 21:44

Москва розраховує збільшити взаємний товарообіг, тому сваритися з Пекіном без крайньої необхідності не бажає. Повна заборона на продаж російського лісу в Китай виглядає недоцільною, оскільки незаконна вирубка - внутрішня проблема країни. Про це заявив ...

Хіти тижня. Бюджет РФ тріщить по швах: Ціни на нафту знову впали і майже досягли "больової точки" Кремля

понеділок, 19 серпень 2019, 21:00

Ціни на нафту продовжують своє падіння. Для економіки РФ, щільно сидячої на "нафтовій голці", це катастрофа. Про ситуацію на ринку нафти і наслідки для РФ розповіли росЗМІ, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "По мере того как цены на ...