
Власникам банку "Михайлівський" загрожує до 5 років позбавлення волі. Про це заявила глава НБУ в інтерв'ю Українській правді, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"До 5 років позбавлення волі", - сказала Гонтарєва, відповідаючи на питання про перспективи кримінального провадження у зв'язку з подіями в "Михайлівському".
"Банк був віднесений до категорії проблемних ще в минулому році. Для банку також була розроблена програма, яку вони повинні були виконати, в якій чітко все розписано. Ми з керівником банку, паном (Ігорем) Дорошенко, спілкувалися і попереджали, що є шанс потрапити під кримінальну відповідальність, якщо банк буде робити щось незаконне. Тепер можна констатувати факт - банк потрапив (і менеджмент банку, і акціонери банку) під кримінальну відповідальність. Про що вже в усі правоохоронні органи нами подані всі документи "- розповіла глава НБУ.

"Я вважаю, що обом: і Дорошенку, і Поліщуку, бо все було сплановано. Двом - по 5", - уточнила Валерія Гонтарєва.
Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...