
"Газпром" не зміг домовитися з "Нафтогазом" і направив документи про розірвання контрактів на поставку газу і його транзит через територію України в Стокгольмський арбітраж. Про це пише Inforesist, передають Патріоти України.
"Газпром" готовий вести переговори з НАК "Нафтогаз України" про транзит газу після 2019 року. Однак Україна повинна обґрунтувати економічну доцільність транзиту через свою територію", - сказав з цього приводу голова правління "Газпрому" Олексій Міллер.
Як відомо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" про компенсації за недопоставлені "Газпромом" обсяги газу для транзиту.
Після цього російський газовий монополіст повідомив "Нафтогаз України" про початок процедури розірвання контрактів у Стокгольмському арбітражі і запропонував приступити до передбачених контрактами переговорів для пошуку взаємоприйнятного рішення.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...