Домовленостей не досягли: "Газпром" ініціював початок розірвання контрактів з "Нафтогазом"

Як відомо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" про компенсації за недопоставлені "Газпромом" обсяги газу для транзиту.

Ілюстрація:Вголос

"Газпром" не зміг домовитися з "Нафтогазом" і направив документи про розірвання контрактів на поставку газу і його транзит через територію України в Стокгольмський арбітраж. Про це пише Inforesist, передають Патріоти України.

"Газпром" готовий вести переговори з НАК "Нафтогаз України" про транзит газу після 2019 року. Однак Україна повинна обґрунтувати економічну доцільність транзиту через свою територію", - сказав з цього приводу голова правління "Газпрому" Олексій Міллер.

Як відомо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" про компенсації за недопоставлені "Газпромом" обсяги газу для транзиту.

Після цього російський газовий монополіст повідомив "Нафтогаз України" про початок процедури розірвання контрактів у Стокгольмському арбітражі і запропонував приступити до передбачених контрактами переговорів для пошуку взаємоприйнятного рішення.

У мережі показали, скільки грошей росіянам обіцяють за участь у війні проти України

неділя, 29 травень 2022, 10:44

У мережі показали розцінки на вербування "гарматного м'яса" на війну в Україну. Росіян у глибинці РФ спокушають підписувати контракти та їхати воювати нечуваними зарплатами та компенсаціями за поранення та загибель. Також "новобранцям" обіцяють "посвід...

Бензину по 70 гривень не буде? Експерти назвали умови для зниження цін на пальне

неділя, 29 травень 2022, 8:27

У майбутньому вартість бензину в Україні має знизитися, а ціна у 60-70 гривень за літр - нереальна для економіки. Таку думку висловив профільний експерт Геннадій Коваль, передають Патріоти України. "Так, його можуть купувати люди, аби відчувати себе в ...