Україна втратила близько одного мільярда гривень через корупційні схеми, які в даний час розслідуються співробітниками Національного антикорупційного бюро. Про це повідомив керівник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляють Патріоти України.
"Сума збитків, за якими ведуться розслідування в антикорупційному бюро, становить майже мільярд гривень", - заявив Ситник, і додав, що в даний час вже частина справ передані на розгляд суду, а друга частина перебуває ще в стадії розслідування. "Тільки по одній справі, відносно посадових осіб "Запоріжобленерго" ми заарештували 16 млн грн", - повідомив він.
Крім того, керівник Національного антикорупційного бюро заявив, що, крім коштів, які були арештовані, також слідчі перевіряють і інші види майна. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітникам Національного антикорупційного бюро дозволили вести прослуховування для допомоги в розслідуванні.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...