​Екс-міністр транспорту Польщі пояснив як буде битися за українські дороги на посаді голови "Укравтодору"

Славомир Новак порівняв ситуацію на українських дорогах з ситуацією Польщі 20 років тому.
Славомир Новак

Сподіватимемось, що європейський політик зможе показати високий клас управлінця та успішно протистояти корупції на чолі одного з «найхлібніших» відомств нашої держави, зазначають Патріоти України. Ось що польський «варяг» розповів в ефірі телеканалу "Еспресо".

"Я порівняв би сьогоднішню ситуацію на українських дорогах з ситуацією в Польщі двадцять років тому, коли не було грошей на утримання, не було грошей на ремонт доріг і Польща переживала подібну кризу. Втім я вірю в те, і це дуже важливо, що без відповідного фінансування ремонту, а потім утримання доріг, можна забути про економічний розвиток держави. Саме це я намагаюся пояснити у перемовинах з комітетом з питань бюджету, у комітеті з питань транспорту чи коли розмовляю з депутатами", - зазначив очільник.

За його словами, в Україні дуже мало грошей призначається на ремонт і утримання доріг.

"Це взагалі мізерна сума. Я порівняв би річний бюджет "Укравтодору" з двома-трьома місяцями річного бюджету призначеного на польські дороги. Звісно, ситуація непорівняльна, тому, що у Польщі був неймовірний шанс скористатися підтримкою ЄС. Україна, на жаль, не є членом Євросоюзу", - зазначив Новак.

Нагадаємо, 19 жовтня колишній міністр транспорту і водного господарства Польщі Славомір Новак став в.о. голови "Укравтодору".

Пік пройдено? - Нацбанк почав знижувати курси долара і євро

вівторок, 23 червень 2026, 22:18

Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...