​Екс-міністр транспорту Польщі пояснив як буде битися за українські дороги на посаді голови "Укравтодору"

Славомир Новак порівняв ситуацію на українських дорогах з ситуацією Польщі 20 років тому.
Славомир Новак

Сподіватимемось, що європейський політик зможе показати високий клас управлінця та успішно протистояти корупції на чолі одного з «найхлібніших» відомств нашої держави, зазначають Патріоти України. Ось що польський «варяг» розповів в ефірі телеканалу "Еспресо".

"Я порівняв би сьогоднішню ситуацію на українських дорогах з ситуацією в Польщі двадцять років тому, коли не було грошей на утримання, не було грошей на ремонт доріг і Польща переживала подібну кризу. Втім я вірю в те, і це дуже важливо, що без відповідного фінансування ремонту, а потім утримання доріг, можна забути про економічний розвиток держави. Саме це я намагаюся пояснити у перемовинах з комітетом з питань бюджету, у комітеті з питань транспорту чи коли розмовляю з депутатами", - зазначив очільник.

За його словами, в Україні дуже мало грошей призначається на ремонт і утримання доріг.

"Це взагалі мізерна сума. Я порівняв би річний бюджет "Укравтодору" з двома-трьома місяцями річного бюджету призначеного на польські дороги. Звісно, ситуація непорівняльна, тому, що у Польщі був неймовірний шанс скористатися підтримкою ЄС. Україна, на жаль, не є членом Євросоюзу", - зазначив Новак.

Нагадаємо, 19 жовтня колишній міністр транспорту і водного господарства Польщі Славомір Новак став в.о. голови "Укравтодору".

В Україні різко скорочуються доходи держбюджету

вівторок, 2 червень 2020, 0:20

У травні 2020 року до загального фонду державного бюджету надійшло 63,9 мільярда гривень, що на 40 мільярдів або 38% менше, ніж в травні 2019 року (104,12 мільярда). Про це свідчать оперативні дані Державної казначейської служби, повідомляє пресслужба ...

Перший в Україні "Доступний кредит 5-7-9%" отримав еко-стартап в Хмельницькому

понеділок, 1 червень 2020, 21:20

Укргазбанк видав йому кредит в 1,3 млн грн під 7% річних. Кошти будуть витрачені на закупівлю унікального обладнання для виробництва. Спочатку над проектом працюватимуть два фахівця, а в подальшому – підприємство забезпечить 8 робочих місць. . Що, ...