
Російський "Газпром" пропонує НАК "Нафтогаз України" без укладення додаткової угоди до контракту врегулювати питання, які виникли у представників української компанії щодо передоплати за поставки газу. Про це в середу розповів журналістам міністр енергетики Росії Олександр Новак, передають Патріоти України з посиланням на Прайм.
"Газпром" пропонує "Нафтогазу" обмінятися взаємними листами, які відповіли б на питання і занепокоєння "Нафтогазу" щодо попередньої оплати", - розповів глава Міненерго РФ.
"Нафтогаз" наполягає на розширеній угоді до контракту, оскільки побоюється, що за передоплатою, внесеною за газ, паливо не буде постачатися, або буде поставлене, але не у відповідності з обсягами і заявками Києва, зазначив Новак.
"Газпром" категорично проти, Міненерго РФ підтримує позицію "Газпрому", тому що сторони проходять процедуру розгляду спірних питань в арбітражному суді", - підкреслив міністр.
Раніше голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що "Нафтогаз України" не планує відновлювати купівлю газу в компанії "Газпром" до кінця опалювального сезону без підписання додаткової угоди.
Як відомо, домовленостей про укладення додаткової угоди до контракту між "Нафтогазом" і "Газпромом" на тристоронніх переговорах за участю Єврокомісії досягти не вдалося. Слід нагадати, що Україна вже рік не купує газ у "Газпрому".
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...