Як фармацевтична мафія грабує українців: мешканці прикордонних областей купують ліки за кордоном - економія вражає (відео)

Дорогі медпрепарати закарпатці все частіше купують в сусідній Угорщині або Словаччині, і навіть - у Польщі.

Бізнес на здоров'ї. Фото: totul.md.

Поки ліки доходять до простих українців їхня вартість зростає в рази. Жителі Закарпаття навчилися істотно економити на ліках, купуючи дорогі препарати за кордоном. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Закарпатский корреспондент.

Дорогі медпрепарати закарпатці все частіше купують в сусідній Угорщині або Словаччині, і навіть - у Польщі. До такого незвичайного «шопінгу» примушують ціни, асортимент, а іноді - і якість ліків в Україні. Найбільший попит - на препарати від онкології і серцево-судинних проблем. Як придбати препарати в європейських аптеках і чому ліки у нас - в рази дорожче - розбиралися журналісти.

У росіян відберуть долари та євро: ЗМІ розповіли про рішення щодо примусової конвертації валюти за грабіжницьким курсом

неділя, 23 червень 2024, 10:28

Московська біржа, проти якої запровадила санкції США, не зможе повернути росіянам валюту. Євро та долари на рахунках у Національному кліринговому центрі примусово конвертують у російські рублі, передають Патріоти України з посиланням на видання The Mos...

Якщо треба субсидія на літо: У Пенсійному фонді пояснили, чи можна подати заяву зараз

неділя, 23 червень 2024, 9:48

У Пенсійному фонді зазначили, що здебільшого субсидія на наступний період продовжується автоматично. Звертатися за субсидією на наступний період потрібно лише деяким категоріям громадян, передають Патріоти України. Якщо ви або члени вашого домогосподар...