Фінансовий аналітик Степан Демура розмірковує з приводу найближчих перспектив російської національної валюти. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ресурс «Русский монитор».
Так, Демура зауважує, що останнім часом курс рубля тримався за рахунок так званого «carry trade». Російський центральний банк «заякорив» інфляційні очікування населення, а іноземні інвестори вкладали кошти в облігації в російській національній валюті у зв’язку зі значною їх дохідністю. Тим не менш, внутрішні кредити перестали бути рентабельними. У той же час, ресурс carry trade практично вичерпано, і ці спекуляції навряд чи в змозі врятувати курс рубля від падіння.
Крім того, негативний вплив чинить і зовнішньополітична ситуація. Глобальний тренд на виведення інвестицій з Російської Федерації тимчасово переломився після інавгурації Дональда Трампа – деякі фінансисти розрахувавли на зняття санкцій з Москви. Тим не менш, вже зараз стало зрозуміло, що санкції не тільки не будуть скасовані, а й посиляться. Тому тенденція на виведення капіталу знову наростає. Оцінюючи перспективи російської національної валюти, Демура зауважує, що «літо у рубля ще є» - але через два-три місяці, за збереження поточних тенденцій, варто чекати різкого падіння курсу рубля.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...