Результати всеросійської перевірки молока шокують: дві третини продукту в Росії виявилися контрафактом. І це казенне формулювання - сама м'яка. Говорячи простою мовою, 60% всього, що продають в магазинах, і не молоко зовсім, а суміш рослинних жирів з водою. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Чергова перевірка в Самарській області показала, що пальмова олія замінює молочний жир в 60% проб молока, сиру і сметани. Дешевий замінник рослинного походження і сам виявився третьосортним - категорії С (технічною сировиною). А додають його, не соромлячись, в саму ходову продукцію середньої цінової категорії. Все тому, що пальмове масло називають в Росії шкідливим тільки на словах. Використовувати його в промисловості можна офіційно.
Дешеве фальшиве молоко затопило й інші регіони. Так, в Оренбурзькій області в минулому році в півтора рази зросла кількість проб молочки з порушенням техрегламенту. У Тверській області перевіряли сири, причому як російські, так і імпортні. Підробкою виявилося кожне п'яте найменування. Причому невідповідні маркуванню інгредієнти, наприклад нітрат натрію, виявили навіть у продукції білоруського виробництва. Вже її-то в Росії завжди було прийнято вважати натуральною.
У минулому році Росія імпортувала ціле пальмове море - майже 800 тисяч тонн олії. І все воно виявилося в тій чи іншій формі на столі росіян (в шлунках), відзначають наглядові органи.
Відрізнити за смаком сир з тропічного дерева чи з-під Вологодської корови виходить тільки у справжніх гурманів. Наприклад, у звиклих до натурпродуктів депутатів Держдуми.
А російські сировари і виробники масла навчилися пристосовувати рослинний концентрат до процесу імпортозаміщення. Вони заміщають НЕ імпортне масло, а смак імпортного масла.
Відокремити "дерев'яне" масло від натурального допоможе акциз на так звані шкідливі продукти з підвищеним вмістом жиру і цукру, наприклад газовану воду і пальмову олію. Про це говорять і в Міністерстві охорони здоров'я, і в Мінсільгоспі, і в Мінпромторгу Росії. А поки уряд думає над розширенням акцизного списку - люди їдять. Звернімо увагу на те, що молочні продукти присутні в основному харчуванні двох категорій громадян - дітей і людей похилого віку, у яких зі здоров'ям і без того не дуже.
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...