Український Кабмін запропонував новий законопроект, покликаний внести зміни до Податкового кодекс.Проект закону N3688 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році" зареєстрували сьогодні, 22 грудня, повідомляють Патріоти України з посиланням на LIGA.net.
"Відповідно до оприлюдненого документу, в частині податку на доходи фізичних осіб, уряд пропонує встановити єдину базову ставку в розмірі 18% (замість двох діючих ставок 15% і 20%); для дивідендів залишається ставка в розмірі 5% .Щодо єдиного податку (спрощена система оподаткування) пропонується зменшення для платників III групи річного обсягу доходу з 20 млн грн до 5 млн грн; збільшити ставки для платників III групи: з 2 до 3% (для платників ПДВ) - і з 4 до 5% (для неплатників ПДВ); підвищити в 1,8 рази ставки єдиного податку для 4 групи платників (сільгосппідприємств) і відзначити на 2016 рік застосування коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки землі для визначення бази оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи.
Щодо податку на прибуток підприємств, уряд пропонує відзначити сплату авансових внесків з податку на прибуток і ввести квартальний звітний період з податку на прибуток для підприємств, у яких річний дохід від будь-якої діяльності перевищує 20 млн грн.Також пропонується внести низку змін до Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування ", якими передбачається: встановлення єдиної ставки ЄСВ у розмірі 22%; підвищення максимальної величини бази нарахування ЄСВ з 17 до 25 мінімальних місячних заробітних плат; скасування стягування ЄСВ із заробітньої плати (доходу) працівників (фізосіб), "- написали у виданні.
В Україні помітно зросли ціни на одну з найпопулярніших літніх ягід - черешню. За тиждень вартість, за якою садівники відвантажують ягоду, підскочила на 10%, що незабаром позначиться і на роздрібних розцінках. Головна причина подорожчання - закінчення ...
Українська енергосистема значно краще підготовлена до можливих російських атак, ніж у попередні роки. І хоча РФ продовжує постійні спроби спричинити блекаути, Україна має достатньо генерації для проходження як літніх, так і зимових піків споживання без...