Вартість барелю марки Brent вперше з вересня 2017 роки опустилася нижче $53,23 доларів, знизившись ще на 2.61%. Ціна лютневих ф'ючерсів на нафту марки WTI опускалася до $45.53 за барель, що на півтора відсотка нижче рівнів четверга, зазначають Патріоти України.
Продажі сировини нарощуються із побоювання розширення видобутку сланцевої нафти в США, яке підірве зусилля ОПЕК і його партнерів, спрямовані на балансування ринку. Побоювання з приводу зростання світової економіки також чинять тиск на ціну сировини, навіть незважаючи на обіцянки голови ФРС Джерома Пауелла більш обережно підвищувати ставки в наступному році. Одночасно у продавців викликає тривогу той факт, що глава Китаю Сі Цзіньпін в нещодавній промові не запропонував ніяких нових реформ для стимулювання другої за величиною економіки світу.
Нафта приєдналася до глобальної розпродажу, яка охопила фінансові ринки по всьому світу після підвищення процентної ставки Федеральним резервом США. Загрози припинення роботи уряду США лише підсилюють економічну невизначеність.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...