Хіти тижня. "Гіперлуп, бл*!": У мережі показали "туалети-гнізда" у поїздах "Укрзалізниці" (фото)

Навряд чи українців на цьому сумному тлі потішить те, що тимчасовий голова правління УЗ буде отримувати понад 3 млн. гривень на місяць.

Євген Кравцов. Фото: УНІАН.

Тільки вчора українців шокувала новина про те, що тимчасово виконуючий обов'язки голови правління ВАТ "Укрзалізниці" Євген Кравцов буде отримувати щомісячний посадовий оклад в сумі 500,2 тис. гривень, а з усіма доплатами і преміями - до 3,1. Журналісти підрахували, що, відповідно до умов трудового договору, Кравцов буде виконувати обов'язки голови правління УЗ, за що отримує ще 714,6 тис. гривень на місяць, передають Патріоти України.

За рік Кравцов зможе заробити більше 37,5 млн гривень, або понад 3,1 млн гривень на місяць (щомісячний оклад 500,2 тис. гривень * 12 місяців, винагороду за виконання обов'язків голови правління 714,6 тис. гривень * 12 місяців, 4 квартальних премії по три місячних окладу (4*3 *500,2 тис. гривень), 1 річна премія в розмірі 24 окладів (500,2 тис. гривень * 24), матеріальну винагороду за ефективне управління майном УЗ в розмірі 10 окладів ( 500,2 тис. гривень * 10)).

А тим часом в Мережі показали жахливу конструкцію одного з туалетів в українських поїздах. Так користувачі спостерігали справжній туалет-гніздо, який стоїть на великому квадратному кубі встик з умивальником. Фото показав відомий художник Андрій Єрмоленко в соцмережі. "Вибачте, але це триндець, нужник у поїзді, ні, ну для чоловіків ще півбіди, а як жінки, в якій позі повинні на нього ходити? Я б ходив у раковину! Але чому, чому і тут діра у всесвіт? Гіперлуп, бля! PS: але туалети чистенькі, і обслуговування в поїзді хороше! У мене питання до конструкції!" - написав він.


Став відомий розмір мінімальної пенсії 65-річних громадян після індексації - менше платити не можуть

неділя, 2 квітень 2023, 12:23

В Україні розмір розрахункової пенсії залежить від двох факторів: розміру зарплати, яку отримував пенсіонер, а також накопиченого ним страхового стажу. Однак іще одним фактором, що впливає на розмір пенсії, є вік пенсіонера. Так, є мінімальна пенсія, н...

Постачальники оприлюднили нові тарифи на газ: Скільки доведеться заплатити у квітні

неділя, 2 квітень 2023, 11:49

В уряді розглядають декілька варіантів підвищення цін на газ для побутових споживачів. Дехто вважає, що відразу треба підвищувати до ринкових цін. В альтернативних варіантах пропонують поетапне підвищення вартості газу. Тим часом, компанії-постачальник...