Хіти тижня. Наддержава-бензоколонка видихається: Міжнародне енергетичне агентство США озвучило невтішний для Кремля прогноз

Передбачається, що РФ поступиться у видобутку нафти США, які нарощують використання сланцевих технологій.

Ілюстрація:Слово і Діло

Упродовж наступного року Росія, яка наразі є найбільшим виробником у нафтовидобувній галуз, втратить свою першість. Заяву про це зробило керівництво Міжнародного енергетичного агентства США (IEA), передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Передбачається, що РФ поступиться у видобутку нафти США, які нарощують використання сланцевих технологій.

"Зростання обсягів виробництва на сланцевих родовищах – дуже потужне, темпи надто високі... Сполучені Штати стануть виробником нафти "номер один" у світі ближчим часом, дуже швидко", - сказав Фатіх Біроль, один із керівників IEA.

За офіційно підтвердженими даними, у США видобуток сирої нафти вперше за майже 50 років, зріс до понад 10 млн барелів на добу. Штати вже обійшли топ-експортера нафти Саудівської Аравії PRODN-SA, і за прогнозами, до 2019 року мають обігнати Росію.

Зараз в РФ виробляють 11 млн барелів на добу, Американська адміністрація заявила, що Штати до кінця 2018 року повинні перевищити цей рівень.

За словами Біроля, пік нафтової промисловості США буде у 2020 році, а протягом наступних чотирьох-п'яти років будуть спостерігатись стабільно високі обсяги виробництва.

Хочуть розігнати до 1600 км/год: Унікальний ракетомобіль створили в Австралії (фото, відео)

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:07

Aussie Invader 5R - велетень довжиною 16 метрів і вагою близько 9 тонн. В Австралії збудували унікальний ракетомобіль, на якому планують встановити рекорд швидкості на планеті. Винахідники стверджують, що він зможе розвинути швидкість до 1600 км/год. П...

І це тільки на охорону: На утримання "труби Медведчука" потрібні десятки мільйонів гривень на рік (відео)

четвер, 4 березень 2021, 21:34

На утримання української ділянки нафтопродуктопроводу "Самара-Західний напрямок" - так званої "труби Медведчука" - потрібні десятки мільйонів гривень на рік. І це тільки на охорону. Про це в інтерв'ю заявив глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій...