Хіти тижня. Наддержава-бензоколонка видихається: Міжнародне енергетичне агентство США озвучило невтішний для Кремля прогноз

Передбачається, що РФ поступиться у видобутку нафти США, які нарощують використання сланцевих технологій.

Ілюстрація:Слово і Діло

Упродовж наступного року Росія, яка наразі є найбільшим виробником у нафтовидобувній галуз, втратить свою першість. Заяву про це зробило керівництво Міжнародного енергетичного агентства США (IEA), передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Передбачається, що РФ поступиться у видобутку нафти США, які нарощують використання сланцевих технологій.

"Зростання обсягів виробництва на сланцевих родовищах – дуже потужне, темпи надто високі... Сполучені Штати стануть виробником нафти "номер один" у світі ближчим часом, дуже швидко", - сказав Фатіх Біроль, один із керівників IEA.

За офіційно підтвердженими даними, у США видобуток сирої нафти вперше за майже 50 років, зріс до понад 10 млн барелів на добу. Штати вже обійшли топ-експортера нафти Саудівської Аравії PRODN-SA, і за прогнозами, до 2019 року мають обігнати Росію.

Зараз в РФ виробляють 11 млн барелів на добу, Американська адміністрація заявила, що Штати до кінця 2018 року повинні перевищити цей рівень.

За словами Біроля, пік нафтової промисловості США буде у 2020 році, а протягом наступних чотирьох-п'яти років будуть спостерігатись стабільно високі обсяги виробництва.

Вмістилося усе необхідне: У Британії продається один з найменших будинків в світі (фото)

неділя, 29 листопад 2020, 23:49

Незважаючи на досить скромні розміри, завдяки вдалому плануванню житло здається просторим. У британському Лестері продається двоповерховий будинок, загальна площа якого становить 31,5 квадратних метрів, повідомляють Патріоти України. Як повідомляє Kodu...

Дмитро Снєгирьов назвав справжню причину пожеж в Луганській області:«Вони виникли через умисні підпали».

неділя, 29 листопад 2020, 16:14

Аналіз ситуації, на думку ведучого, свідчить про організовані умисні підпали задля подальшої вирубки лісу-кругляку, а розповсюдження вогню сталося, зокрема, через непрофесійність рятувальників і слабку реакцію місцевої влади на ситуацію. Причина лісови...