Хіти тижня. Путін так і не пішов по кримській землі: Стала відома причина

Переорієнтація транспортних потоків Криму лише на одну дорогу в напрямку Керчі разом зі збільшенням транспортних засобів на півострові призвела до багатокілометрових заторів автівок.

Трасу "Таврида" добудують ще нескоро. Фото: QHA.

Кримське окупаційне керівництво вляпалося з "грандіозними проектами" Керченського мосту та траси "Таврида. 15 травня на відкритті Керченського мосту, не було "очільників" Криму Володимира Константинова й Сергія Аксьонова. Про це написав автор Хаджа Кирімдашев, передають Патріоти України із посиланням на місцеве видання.

"Грубе порушення протоколу: в Крим їде "перша особа держави", а "господарі" не зустрічають. Після урочистих промов, нагороджень учасників будівництва і привітань присутніх на урочистостях учасників небагатолюдного мітингу Путін з мосту на кримський берег так і не зійшов. Виглядало так, ніби кримська земля небезпечніша за Кримський міст", - зазначає автор.

На думку автора, однією з версій може бути те,що організації виконали практично всі роботи з будівництва автомобільного переходу через Керченську протоку. Але кримська "влада" не зуміла організувати навіть мінімум — спорудити дорожні під'їзди до мосту і вирішити проблеми із соціальними питаннями на прилеглих територіях.

"Єдина стара дорога Керч — Сімферополь — Севастополь перетворилася на суцільну тягнучку ще чотири року тому. Переорієнтація транспортних потоків Криму лише на одну дорогу в напрямку Керчі разом зі збільшенням транспортних засобів на півострові призвела до багатокілометрових заторів автівок. Люди висловлюють неприховане розчарування такими кримськими вояжами. Сьогодні нова траса "Таврида" готова лише на третину. Екскаватори махають ковшами по всьому маршруту, проте проїхати новенькою трасою можна буде лише в 2020-му", - йдеться у матеріалі.

"Вирок Януковичу й ницість колишнього міністра оборони Гриценка", - Снєгирьов

понеділок, 18 лютий 2019, 22:00

Підсумовуючи, хотів би зауважити, що влада, як за часів Януковича, так і після Революції гідності, у своїй спробі скомпрометувати людину, яка наважилися виступити із критичними матеріалами щодо її корупційних діянь, вдається до послуг політиків, які позиц

​В очікуванні покращення від імпортозаміщення:​ Через вплив санкцій Росія відклала запуск виробництва літака, котрий мав скласти конкуренцію Boeing 737 MAX та Airbus A320neo

понеділок, 18 лютий 2019, 20:39

У проблемного проекту проблем побільшало. Російська галузь авіабудівництва, що військова що цивільна, пробуксовувала і до 2014 року. Жоден з амбіційних авіапроектів за господарювання Путіна не доведений до кінця. Санкції, звісно, зробили потуги ще важчими