Хіти тижня. Путін так і не пішов по кримській землі: Стала відома причина

Переорієнтація транспортних потоків Криму лише на одну дорогу в напрямку Керчі разом зі збільшенням транспортних засобів на півострові призвела до багатокілометрових заторів автівок.

Трасу "Таврида" добудують ще нескоро. Фото: QHA.

Кримське окупаційне керівництво вляпалося з "грандіозними проектами" Керченського мосту та траси "Таврида. 15 травня на відкритті Керченського мосту, не було "очільників" Криму Володимира Константинова й Сергія Аксьонова. Про це написав автор Хаджа Кирімдашев, передають Патріоти України із посиланням на місцеве видання.

"Грубе порушення протоколу: в Крим їде "перша особа держави", а "господарі" не зустрічають. Після урочистих промов, нагороджень учасників будівництва і привітань присутніх на урочистостях учасників небагатолюдного мітингу Путін з мосту на кримський берег так і не зійшов. Виглядало так, ніби кримська земля небезпечніша за Кримський міст", - зазначає автор.

На думку автора, однією з версій може бути те,що організації виконали практично всі роботи з будівництва автомобільного переходу через Керченську протоку. Але кримська "влада" не зуміла організувати навіть мінімум — спорудити дорожні під'їзди до мосту і вирішити проблеми із соціальними питаннями на прилеглих територіях.

"Єдина стара дорога Керч — Сімферополь — Севастополь перетворилася на суцільну тягнучку ще чотири року тому. Переорієнтація транспортних потоків Криму лише на одну дорогу в напрямку Керчі разом зі збільшенням транспортних засобів на півострові призвела до багатокілометрових заторів автівок. Люди висловлюють неприховане розчарування такими кримськими вояжами. Сьогодні нова траса "Таврида" готова лише на третину. Екскаватори махають ковшами по всьому маршруту, проте проїхати новенькою трасою можна буде лише в 2020-му", - йдеться у матеріалі.

Хіти тижня. З 19 грудня Німеччина відкриває двері для українських заробітчан

неділя, 16 грудень 2018, 9:00

19 грудня німецький парламент зніме обмеження на використання легального праці іноземних робітників. Про це на своїй сторінці у Facebook пише Євген Черняк, передають Патріоти України. "Зараз німецький роботодавець обмежений зобов’язанням віддавати пріо...

Поки Маск прокладає успіх інноваційним Hyperloop і своїм космічним проектам, китайці дали бій Tesla на її ж полі (фотофакти)

неділя, 16 грудень 2018, 7:25

Еталонний електомобіль був приречений з часом потрапити в жорна жорсткої конкуренції, що не може не радувати автомобілістів. Однак після того як Ілон Маск охолов до свого дітища, утриматися в лідерах буде складніше. Китайська компанія Byton показала на...