Хіти тижня. Вперед до євростандартів: Про важливе нововведення, яке чекає українців у платіжках за газ

Нова система буде впроваджена в рамках переходу країни від старих радянських стандартів обліку енергоресурсів до тих, що прийняті в країнах ЄС.

Ілюстрація:24 канал

У платіжках українців за газ зникнуть одиниці об'єму - кубометри, натомість будуть вказуватися тільки енергетичні одиниці - мегаджоулі (МДж), кіловати за годину (кВт-ч) або гігакалорії (Гкал). Про це повідомляє у Facebook прес-служба ПАТ "Укртрансгаз" - оператора газотранспортної системи України, інформують Патріоти України.

Нова система буде впроваджена в рамках переходу країни на європейські стандарти обліку енергоресурсів, говориться в повідомленні.

"Попереду нас чекають великі зміни - Україна повинна перейти від старих радянських стандартів до нових, прийнятих в країнах ЄС. Наприклад, якщо ми зараз вимірюємо газ в кубічних метрах, то в майбутньому перейдемо на енергетичні одиниці - в МДж або кВт*год або Гкал.

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...

Коли дійдемо до 30 грн за долар? Нацбанк продовжив стрімко послаблювати вітчизняну валюту

середа, 26 січень 2022, 20:21

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 13 копійок, встановивши його на 27 січня на рівні 28,80 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановився на рівні 32,48 грн (на 26 січня – 32,30 гривні), зазначають Патріоти України.