Вперед до євростандартів: Стало відомо про важливе нововведення, яке чекає українців у платіжках за газ

Нова система буде впроваджена в рамках переходу країни від старих радянських стандартів обліку енергоресурсів до тих, що прийняті в країнах ЄС.

Ілюстрація:24 канал

У платіжках українців за газ зникнуть одиниці об'єму - кубометри, натомість будуть вказуватися тільки енергетичні одиниці - мегаджоулі (МДж), кіловати за годину (кВт-ч) або гігакалорії (Гкал). Про це повідомляє у Facebook прес-служба ПАТ "Укртрансгаз" - оператора газотранспортної системи України, інформують Патріоти України.

Нова система буде впроваджена в рамках переходу країни на європейські стандарти обліку енергоресурсів, говориться в повідомленні.

"Попереду нас чекають великі зміни - Україна повинна перейти від старих радянських стандартів до нових, прийнятих в країнах ЄС. Наприклад, якщо ми зараз вимірюємо газ в кубічних метрах, то в майбутньому перейдемо на енергетичні одиниці - в МДж або кВт*год або Гкал.

Випускатимуть китайські... "Москвичі": У РФ намагаються відновити автопром

четвер, 19 травень 2022, 20:48

На виробничих потужностях заводу Renault, який призупинив роботу в Росії наприкінці березня на тлі санкцій та війни в Україні, може бути організовано виробництво китайських автомобілів під брендом “Москвич”. Про це повідомляє агентство Reuters з посила...

Грошову допомогу можна отримати без статусу внутрішньо переміщеної особи: Коли та як подати заяву на виплати

четвер, 19 травень 2022, 18:44

Кабмін розширив список осіб, які можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій. Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна, передають Патріоти України. За її словами, виплати зможуть отримати мешканці територій, окупов...