Ринок нафти увійшов в "ведмежу" фазу, а рівень запасів наполегливо залишається високим, незважаючи на угоду зі скорочення виробництва, укладену ОПЕК і 10 країнами, що не входять в організацію. Реалізація обмежень дає збої, в той час як Лівія і Нігерія відновлюють втрачені позиції.
Проблема для міністрів, які зустрінуться в Санкт-Петербурзі, щоб обговорити прогрес у виконанні угоди, полягає в тому, що альтернативи не набагато краще статус-кво. Якщо Організація країн-експортерів нафти відмовиться від угоди і наростить видобуток, подальше падіння цін завдасть економіці країн, які входять до неї, більше страждань. А поглиблення скорочень хоча і спровокує ралі, але може заохотити сланцеві компанії США до збільшення поставок.
"Вони опинилися між молотом і ковадлом", - говорить Майк Уіттнер, головний нафтовий аналітик Societe Generale SA в Нью-Йорку. За його словами, "головний висновок такий, що план не спрацював", і "при поглибленні скорочень чим більше вони будуть підтримувати ціни, тим більше вони будуть підтримувати виробництво в США".
Багато хто з українців сподівається що вартість «комуналки» зросте тільки після війни, оскільки у країні діє мораторій на підвищення цін на комунальні послуги,, передають Патріоти України. Водночас європейська інтеграція України передбачає вирівнювання...
Українські банки домовилися знизити ліміти на перекази для громадян. ПриватБанк вже почав розсилати попередження, передають Патріоти України. Згідно з повідомленням, з 1 червня 2025 року максимальна сума переказів між рахунками фізичних осіб по Україні...