Ринок нафти увійшов в "ведмежу" фазу, а рівень запасів наполегливо залишається високим, незважаючи на угоду зі скорочення виробництва, укладену ОПЕК і 10 країнами, що не входять в організацію. Реалізація обмежень дає збої, в той час як Лівія і Нігерія відновлюють втрачені позиції.
Проблема для міністрів, які зустрінуться в Санкт-Петербурзі, щоб обговорити прогрес у виконанні угоди, полягає в тому, що альтернативи не набагато краще статус-кво. Якщо Організація країн-експортерів нафти відмовиться від угоди і наростить видобуток, подальше падіння цін завдасть економіці країн, які входять до неї, більше страждань. А поглиблення скорочень хоча і спровокує ралі, але може заохотити сланцеві компанії США до збільшення поставок.
"Вони опинилися між молотом і ковадлом", - говорить Майк Уіттнер, головний нафтовий аналітик Societe Generale SA в Нью-Йорку. За його словами, "головний висновок такий, що план не спрацював", і "при поглибленні скорочень чим більше вони будуть підтримувати ціни, тим більше вони будуть підтримувати виробництво в США".
Агентство з розшуку та менеджменту активів завершило аукціон з відбору управителя на Prozorro для арештованих активів ТОВ "Бетонбуд", яке належало брату Віктора Медведчука. Про це повідомила пресслужба АРМА, передають Патріоти України. Згідно з релізом...
Українські пільговики, які отримують допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг, мають повідомляти Пенсійний фонд України (ПФУ) про зміну персональних даних. Якщо цього не зробити вчасно, право на пільги можна втратити. Про це нагадує ...