Ринок нафти увійшов в "ведмежу" фазу, а рівень запасів наполегливо залишається високим, незважаючи на угоду зі скорочення виробництва, укладену ОПЕК і 10 країнами, що не входять в організацію. Реалізація обмежень дає збої, в той час як Лівія і Нігерія відновлюють втрачені позиції.
Проблема для міністрів, які зустрінуться в Санкт-Петербурзі, щоб обговорити прогрес у виконанні угоди, полягає в тому, що альтернативи не набагато краще статус-кво. Якщо Організація країн-експортерів нафти відмовиться від угоди і наростить видобуток, подальше падіння цін завдасть економіці країн, які входять до неї, більше страждань. А поглиблення скорочень хоча і спровокує ралі, але може заохотити сланцеві компанії США до збільшення поставок.
"Вони опинилися між молотом і ковадлом", - говорить Майк Уіттнер, головний нафтовий аналітик Societe Generale SA в Нью-Йорку. За його словами, "головний висновок такий, що план не спрацював", і "при поглибленні скорочень чим більше вони будуть підтримувати ціни, тим більше вони будуть підтримувати виробництво в США".
Для проведення переговорів про нові мита, впроваджені президентом США Дональдом Трампом, до Вашингтона звернулися майже 70 країн. Про це написав міністр фінансів США Скот Бессент у Х, передають Патріоти України. "Майже 70 країн звернулися до нас з прох...
Міністерство фінансів України спростовує інформацію про можливе припинення виплат грошового забезпечення військовослужбовцям. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну, передають Патріоти України. "Фінансування Збройних сил України є беззаперечним пріоритет...