Хіти тижня. Залишилось недовго: Російські фінансові експерти розповіли, коли долар коштуватиме 100 рублів

Експерти прогнозують різке падіння російської валюти протягом літа-осені.

Основна причина, як і раніше, - санкції і неефективність імпортозаміщення, яке призводить тільки до зубожіння, передають Патріоти України.

«Волатильність рубля дуже висока при обмеженому діапазоні. Є хороші варіанти для внутрішньоденної спекуляції» - вважає Демура.

Експерт Журавський вважає, що уряд РФ фактично вистрілив собі в ногу і особливо змінити нічого не вийде. Спочатку рубль скотиться до 67-70, а потім до 90-100 за долар. Степан Демура вважає, що ситуація в економіці все більше загострюється, і тому не вийде зараз навіть відрегулювати рубль за допомогою нафтових надходжень. А тому деномінація рубля неминуча. Зростання ВВП в РФ не складе більше 1% в 2018 році на думку більшості експертів, а в разі обвалу рубля в кінці року, швидше за все ВВП навіть скоротиться. Запасів міцності особливо немає - зазначає Журавський.
У той же час падіння рубля підстьобують події на міжнародному ринку. Володіючі запасами грошей компанії, які були одними з найбільших покупців корпоративних облігацій, починають продавати їх після реформи оподаткування, відзначають стратеги Bank of America Corp.
За три місяці до 31 березня компанії, в тому числі Apple Inc., скоротили обсяг корпоративних облігацій в своїх портфелях більше ніж на 10 відсотків - до $ 306,4 мільярда, або мінімального рівня більш ніж за рік, а до цього в середньому купували бонди приблизно на $ 10 мільярдів щоквартально. Приблизно половина цього зниження була пов'язана з продажем паперів, а друга половина - з їх погашенням, написали стратеги на чолі з Хансом Міккельсеном. Стратеги проаналізували вкладення 20 компаній, які є найбільшими власниками корпоративного боргу.
Для американських компаній з великими запасами грошей це початок кінця епохи: вони, швидше за все, більше не будуть найбільшими покупцями корпоративних бондів, оскільки після податкової реформи в США у них стало менше стимулів тримати кеш за кордоном. Раніше компанії, які отримують більший прибуток за кордоном, - часто представники технологічної та фармацевтичної галузі - залишали ці гроші за кордоном, щоб не платити податки в США, і одночасно займали всередині країни на фінансування капітальних витрат, викуп акцій і будь-які інші потреби.
Таким чином, експерти пропонують більше вкладатись в долари США і в матеріальні активи.

Опублікував: Олег Устименко

Інвестиційні ризики через нашу війну: Американська ІТ-компанія за один день звільнила весь український офіс - ЗМІ

вівторок, 28 березень 2023, 8:14

Американська компанія Takeoff Technologies 23 березня звільнила весь київський офіс розробки, де працювало понад 80 людей, як з України, так і з-за кордону. Про це повідомляє ain.ua із посиланням на джерело. . Зазначається, що наразі роботу шукають ін...

У квітні буде ще один перерахунок пенсій: Як переглянуть виплати громадянам, які не отримали підвищення в березні

вівторок, 28 березень 2023, 7:55

У березні в Україні відбулася масштабна індексація пенсій. Виплати збільшили понад 10 мільйонам українців. Проте перерахунок пенсій здійснили не всім громадянам. Черговий перегляд пенсійних виплат відбудеться в квітні. Про це повідомила перша заступниц...