Хіти тижня. Залишилось недовго: Російські фінансові експерти розповіли, коли долар коштуватиме 100 рублів

Експерти прогнозують різке падіння російської валюти протягом літа-осені.

Основна причина, як і раніше, - санкції і неефективність імпортозаміщення, яке призводить тільки до зубожіння, передають Патріоти України.

«Волатильність рубля дуже висока при обмеженому діапазоні. Є хороші варіанти для внутрішньоденної спекуляції» - вважає Демура.

Експерт Журавський вважає, що уряд РФ фактично вистрілив собі в ногу і особливо змінити нічого не вийде. Спочатку рубль скотиться до 67-70, а потім до 90-100 за долар. Степан Демура вважає, що ситуація в економіці все більше загострюється, і тому не вийде зараз навіть відрегулювати рубль за допомогою нафтових надходжень. А тому деномінація рубля неминуча. Зростання ВВП в РФ не складе більше 1% в 2018 році на думку більшості експертів, а в разі обвалу рубля в кінці року, швидше за все ВВП навіть скоротиться. Запасів міцності особливо немає - зазначає Журавський.
У той же час падіння рубля підстьобують події на міжнародному ринку. Володіючі запасами грошей компанії, які були одними з найбільших покупців корпоративних облігацій, починають продавати їх після реформи оподаткування, відзначають стратеги Bank of America Corp.
За три місяці до 31 березня компанії, в тому числі Apple Inc., скоротили обсяг корпоративних облігацій в своїх портфелях більше ніж на 10 відсотків - до $ 306,4 мільярда, або мінімального рівня більш ніж за рік, а до цього в середньому купували бонди приблизно на $ 10 мільярдів щоквартально. Приблизно половина цього зниження була пов'язана з продажем паперів, а друга половина - з їх погашенням, написали стратеги на чолі з Хансом Міккельсеном. Стратеги проаналізували вкладення 20 компаній, які є найбільшими власниками корпоративного боргу.
Для американських компаній з великими запасами грошей це початок кінця епохи: вони, швидше за все, більше не будуть найбільшими покупцями корпоративних бондів, оскільки після податкової реформи в США у них стало менше стимулів тримати кеш за кордоном. Раніше компанії, які отримують більший прибуток за кордоном, - часто представники технологічної та фармацевтичної галузі - залишали ці гроші за кордоном, щоб не платити податки в США, і одночасно займали всередині країни на фінансування капітальних витрат, викуп акцій і будь-які інші потреби.
Таким чином, експерти пропонують більше вкладатись в долари США і в матеріальні активи.

Опублікував: Олег Устименко

Євросоюз прорахувався? Експерт розповів, яких збитків завдасть стеля цін на російську нафту бюджету РФ

вівторок, 6 грудень 2022, 8:56

Встановлення граничної ціни на нафту, яка експортується Росією, на рівні $60 за барель (ввели ЄС, "Велика Сімка" та Австралія) у перспективі завдасть збитку економіці країни-терористки Росії лише на рівні 1%. Так, бюджет агресора за рік недоотримає $50...

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...