Хіти тижня. Залишилось недовго: Російські фінансові експерти розповіли, коли долар коштуватиме 100 рублів

Експерти прогнозують різке падіння російської валюти протягом літа-осені.

Основна причина, як і раніше, - санкції і неефективність імпортозаміщення, яке призводить тільки до зубожіння, передають Патріоти України.

«Волатильність рубля дуже висока при обмеженому діапазоні. Є хороші варіанти для внутрішньоденної спекуляції» - вважає Демура.

Експерт Журавський вважає, що уряд РФ фактично вистрілив собі в ногу і особливо змінити нічого не вийде. Спочатку рубль скотиться до 67-70, а потім до 90-100 за долар. Степан Демура вважає, що ситуація в економіці все більше загострюється, і тому не вийде зараз навіть відрегулювати рубль за допомогою нафтових надходжень. А тому деномінація рубля неминуча. Зростання ВВП в РФ не складе більше 1% в 2018 році на думку більшості експертів, а в разі обвалу рубля в кінці року, швидше за все ВВП навіть скоротиться. Запасів міцності особливо немає - зазначає Журавський.
У той же час падіння рубля підстьобують події на міжнародному ринку. Володіючі запасами грошей компанії, які були одними з найбільших покупців корпоративних облігацій, починають продавати їх після реформи оподаткування, відзначають стратеги Bank of America Corp.
За три місяці до 31 березня компанії, в тому числі Apple Inc., скоротили обсяг корпоративних облігацій в своїх портфелях більше ніж на 10 відсотків - до $ 306,4 мільярда, або мінімального рівня більш ніж за рік, а до цього в середньому купували бонди приблизно на $ 10 мільярдів щоквартально. Приблизно половина цього зниження була пов'язана з продажем паперів, а друга половина - з їх погашенням, написали стратеги на чолі з Хансом Міккельсеном. Стратеги проаналізували вкладення 20 компаній, які є найбільшими власниками корпоративного боргу.
Для американських компаній з великими запасами грошей це початок кінця епохи: вони, швидше за все, більше не будуть найбільшими покупцями корпоративних бондів, оскільки після податкової реформи в США у них стало менше стимулів тримати кеш за кордоном. Раніше компанії, які отримують більший прибуток за кордоном, - часто представники технологічної та фармацевтичної галузі - залишали ці гроші за кордоном, щоб не платити податки в США, і одночасно займали всередині країни на фінансування капітальних витрат, викуп акцій і будь-які інші потреби.
Таким чином, експерти пропонують більше вкладатись в долари США і в матеріальні активи.

Опублікував: Олег Устименко

Підвищення податків в Україні зачепить не всіх? Ось хто звільнений від сплати військового збору

п’ятниця, 20 вересень 2024, 18:50

В Україні низка громадян звільняється від сплати військового збору. Про це пише "24 Канал", передають Патріоти України. Зокрема, у липні 2022 року президент Володимир Зеленський підписав закон, згідно з яким військовослужбовці отримують звільнення від...

Литва розбирає цілу ТЕЦ для відправки в Україну. Крім того, з ЄС передають 10 000 трансформаторів і генераторів, а також 2 000 000 000 євро на енергетику - Урсула фон дер Ляєн

п’ятниця, 20 вересень 2024, 17:44

У Литві поетапно розбирають цілу ТЕЦ для передачі її Україні. Про це у п’ятницю, 20 вересня, заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час брифінгу в Києві, передають Патріоти України. . Очільниця виконавчої влади ЄС також зазначила, що ...