
Стокгольмський арбітраж приступив до формування трибуналу для розгляду позовів російського "Газпрому" на розірвання контрактів з "Нафтогазом" на поставку і транзит газу через Україну. Про це заявив в ході прес-конференції за підсумками річних зборів акціонерів глава "Газпрому" Олексій Міллер, передають Патріоти України.
"Рішення Стокгольмського арбітражу за двома контрактами - на поставку і на транзит, було асиметричним і серйозним чином порушило баланс інтересів сторін. І "Газпром", щоб не посилювати цей дисбаланс - зокрема, це стосується нових штрафів за 2018-2019 роки в тому випадку, якщо рішення Стокгольмського арбітражу раптом буде збережено, подав новий позов на розірвання в поточний період часу діючих контрактів - контракту на поставку газу на Україну і контракту на транзит газу через територію України", - сказав Міллер.
Глава російського монополіста зазначив, що зараз "почалося формування трибуналу Стокгольмського арбітражу з розгляду позову "Газпрому" щодо розірвання в поточний період часу діючих контрактів".
Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...
Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...