"Компанія має шанс стати національним чемпіоном, однією з кращих і найбільш прибуткових в Україні", - Войцех Бальчун розповів про реформи в "Укрзалізниці"

Очільник залізничних шляхів України, поляк Войцех Бальчун називає 100%-ний перехід до торгів в системі "ProZorro" успішним кроком в боротьбі з корупцією

Фото: zakarpattya.net.ua

"Укралізниця" має шанс стати національним чемпіоном, однією з найбільш прибуткових компаній. Про це сказав в інтерв'ю виданню Wschodnik.pl Войцех Бальчун, повідомляють Патріоти України.

Очільник залізничних шляхів України, поляк Войцех Бальчун називає 100%-ний перехід до торгів в системі "ProZorro" успішним кроком в боротьбі з корупцією. "Але це ще не все. Важливим елементом є те, як ми формуємо наші внутрішні правила. Як ми формуємо наші вимоги", - каже голова правління "Укрзалізниці".

Ще одним чинником є сама система роботи працівників галузі. Тут працює близько 270 тисяч людей і "зламати цю машину" теж непросто. "Я б іноді говорив навіть про саботаж. Зрозуміло, що не кожен хоче, втратити доходи, які генерувалися не зовсім чесними шляхами. З самого початку я говорив, що я не прокурор, і я не хочу літати з шаблею компанією. У той же час хочу створити такі умови , що масштаби корупції мінімізувалися", - заявив Бальчун.

На думку очільника компанії, якщо змінити і процедури, і мислення в інтересах "Укрзалізниці", компанія має шанс стати національним чемпіоном, однією з кращих і найбільш прибуткових компаній в Україні, яка буде реалізовувати свої цілі, не лише в своїй країні, але і наміжнародному рівні.

Хіти тижня. "Германия прекратила покупку российского газа. "Газпром" по-тихому прикрутил вентиль", - Анти-Колорадос

четвер, 4 червень 2020, 11:00

В Газпромі вже нічого не розповідають про "профілактику". Нагадаємо, саме так пояснювали зупинку газопроводу "Сила Сибіру" в Китай і "Блакитний потік" до Туреччини. "Вчера весь день и сразу из разных источников, шла информация одно и того же вида. Смыс...

"Розплата" за кредити МВФ: Українцям різко збільшили податки з продажу квартир і авто

четвер, 4 червень 2020, 8:38

В Україні з 23 травня набули чинності нові правки до Податкового кодексу, які не просто розширили повноваження контрольних органів, а й збільшили ставки. Незважаючи на критику як із боку бізнесу, так і в самій владі, документ довелося ухвалити - цього ...