"Компанія має шанс стати національним чемпіоном, однією з кращих і найбільш прибуткових в Україні", - Войцех Бальчун розповів про реформи в "Укрзалізниці"

Очільник залізничних шляхів України, поляк Войцех Бальчун називає 100%-ний перехід до торгів в системі "ProZorro" успішним кроком в боротьбі з корупцією

Фото: zakarpattya.net.ua

"Укралізниця" має шанс стати національним чемпіоном, однією з найбільш прибуткових компаній. Про це сказав в інтерв'ю виданню Wschodnik.pl Войцех Бальчун, повідомляють Патріоти України.

Очільник залізничних шляхів України, поляк Войцех Бальчун називає 100%-ний перехід до торгів в системі "ProZorro" успішним кроком в боротьбі з корупцією. "Але це ще не все. Важливим елементом є те, як ми формуємо наші внутрішні правила. Як ми формуємо наші вимоги", - каже голова правління "Укрзалізниці".

Ще одним чинником є сама система роботи працівників галузі. Тут працює близько 270 тисяч людей і "зламати цю машину" теж непросто. "Я б іноді говорив навіть про саботаж. Зрозуміло, що не кожен хоче, втратити доходи, які генерувалися не зовсім чесними шляхами. З самого початку я говорив, що я не прокурор, і я не хочу літати з шаблею компанією. У той же час хочу створити такі умови , що масштаби корупції мінімізувалися", - заявив Бальчун.

На думку очільника компанії, якщо змінити і процедури, і мислення в інтересах "Укрзалізниці", компанія має шанс стати національним чемпіоном, однією з кращих і найбільш прибуткових компаній в Україні, яка буде реалізовувати свої цілі, не лише в своїй країні, але і наміжнародному рівні.

Хіти тижня. "У "Слуг народа" остается только три варианта для спасения экономики Украины", - експерт

понеділок, 22 липень 2019, 0:35

Проблеми будуть занадто серйозні, хвиля негативу докотиться і до гривні. "Если отбросить "патриотические" лозунги и радужные иллюзии, что мы полны сил для экономического роста, то у "Слуг народа", которые после 21 июля станут правящей партией, остается...

На Росії наростає тиха паніка, або "Дежавю" 2014 року: ​Ринок нафти незабаром накриє новий "сланцевий шок"

неділя, 21 липень 2019, 22:25

Всі намагання ОПЕК+Росія тимчасовим обмеженням власної добичі для стабілізації цін призводять до захоплення ринку американськими сланцовиками, а нові нафтопроводи до портів США запрацюють за півроку і збільшать американський експорт вдвічі, до рівня Росії