"Компанія має шанс стати національним чемпіоном, однією з кращих і найбільш прибуткових в Україні", - Войцех Бальчун розповів про реформи в "Укрзалізниці"

Очільник залізничних шляхів України, поляк Войцех Бальчун називає 100%-ний перехід до торгів в системі "ProZorro" успішним кроком в боротьбі з корупцією

Фото: zakarpattya.net.ua

"Укралізниця" має шанс стати національним чемпіоном, однією з найбільш прибуткових компаній. Про це сказав в інтерв'ю виданню Wschodnik.pl Войцех Бальчун, повідомляють Патріоти України.

Очільник залізничних шляхів України, поляк Войцех Бальчун називає 100%-ний перехід до торгів в системі "ProZorro" успішним кроком в боротьбі з корупцією. "Але це ще не все. Важливим елементом є те, як ми формуємо наші внутрішні правила. Як ми формуємо наші вимоги", - каже голова правління "Укрзалізниці".

Ще одним чинником є сама система роботи працівників галузі. Тут працює близько 270 тисяч людей і "зламати цю машину" теж непросто. "Я б іноді говорив навіть про саботаж. Зрозуміло, що не кожен хоче, втратити доходи, які генерувалися не зовсім чесними шляхами. З самого початку я говорив, що я не прокурор, і я не хочу літати з шаблею компанією. У той же час хочу створити такі умови , що масштаби корупції мінімізувалися", - заявив Бальчун.

На думку очільника компанії, якщо змінити і процедури, і мислення в інтересах "Укрзалізниці", компанія має шанс стати національним чемпіоном, однією з кращих і найбільш прибуткових компаній в Україні, яка буде реалізовувати свої цілі, не лише в своїй країні, але і наміжнародному рівні.

Хіти тижня. "Все пропало!": "Дела "Газпрома" очень плохи, кислород перекрыт, катастрофа уже неизбежна", - Ель Мюрид

неділя, 22 вересень 2019, 10:00

Газпром почав продавати свій же газ самому собі, щоб поліпшити показники "на папері". Це красномовний маркер, що справи у монополіста дуже погані. І фатальний удар нанесла йому Україна. "Сообщение одного из телеграмм-каналов ("Газ-батюшка"): "Газпром с...

"Будуть втрачені колосальні кошти": Політолог розповів, що станеться, якщо Коломойському повернуть "ПриватБанк" (відео)

субота, 21 вересень 2019, 23:50

Якщо олігарху Ігорю Коломойському повернуть "ПриватБанк" то це означатиме припинення регулярних прибутків від цієї фінустанови та втрату колосальних коштів, які були влиті державою в банк. Про це в ефірі "Прямого" заявив політолог Олександр Палій, пере...