"Компанія має шанс стати національним чемпіоном, однією з кращих і найбільш прибуткових в Україні", - Войцех Бальчун розповів про реформи в "Укрзалізниці"

Очільник залізничних шляхів України, поляк Войцех Бальчун називає 100%-ний перехід до торгів в системі "ProZorro" успішним кроком в боротьбі з корупцією

Фото: zakarpattya.net.ua

"Укралізниця" має шанс стати національним чемпіоном, однією з найбільш прибуткових компаній. Про це сказав в інтерв'ю виданню Wschodnik.pl Войцех Бальчун, повідомляють Патріоти України.

Очільник залізничних шляхів України, поляк Войцех Бальчун називає 100%-ний перехід до торгів в системі "ProZorro" успішним кроком в боротьбі з корупцією. "Але це ще не все. Важливим елементом є те, як ми формуємо наші внутрішні правила. Як ми формуємо наші вимоги", - каже голова правління "Укрзалізниці".

Ще одним чинником є сама система роботи працівників галузі. Тут працює близько 270 тисяч людей і "зламати цю машину" теж непросто. "Я б іноді говорив навіть про саботаж. Зрозуміло, що не кожен хоче, втратити доходи, які генерувалися не зовсім чесними шляхами. З самого початку я говорив, що я не прокурор, і я не хочу літати з шаблею компанією. У той же час хочу створити такі умови , що масштаби корупції мінімізувалися", - заявив Бальчун.

На думку очільника компанії, якщо змінити і процедури, і мислення в інтересах "Укрзалізниці", компанія має шанс стати національним чемпіоном, однією з кращих і найбільш прибуткових компаній в Україні, яка буде реалізовувати свої цілі, не лише в своїй країні, але і наміжнародному рівні.

Хіти тижня. Долар стрімко летить вниз: Експерт пояснив, чи треба терміново "скидати" валюту (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 23:30

Курс долара в Україні в 2020 році буде залежати від газових перемовин України і Росії. Українцям не варто продавати свої долари, поки не проясниться доля контракту на транзит газу. Про це в ефірі ObozTV розповів економіст Ілля Несходовський. Він перера...

Слідом за Європою: Рада підтримала заборону пластикових пакетів в Україні

вівторок, 12 листопад 2019, 23:00

За відповідне рішення проголосували 365 народних обранців. Народні депутати підтримали законопроєкт № 2051-1 у першому читанні. Він пропонує заборонити пластикові пакети з 2022 року. За відповідне рішення проголосували 365 народних обранців, передають ...