Кому не пощастило: Названо регіон України, де найбільше зросли ціни

За минулий рік продукти харчування найбільше подорожчали в Київській області, однак не поталанило не тільки мешканцям столиці та околиць.

Продукти харчування найбільше подорожчали на Київщині. Ілюстрація: соцмережі.

Найбільший рівень інфляції в Україні 2017 року зафіксували у Донецькій області, інформують Патріоти України.

Інфляція в Донецькій області 2017-го склала 15,9%. У Рівненській області - 15%, в Луганській – 14,9%, повідомив Держстат. Найменшу інфляцію торік зафіксували у Чернівецькій області — 12,4%. Більший показник був у Дніпропетровській області – 12,8%.

За минулий рік продукти харчування найбільше подорожчали в Київській області. Ціна виросла на 19,7%. У Рівненській області ціна алкогольних напоїв зросла на 24%.

Досить фінансувати державу-агресора: Україна вимагає від Німеччини зупинити "Північний потік-1"

субота, 28 травень 2022, 8:35

Після російського вторгнення в Україну підстав, на основі яких працював "Північний потік-1", більше немає, кажуть у компанії-операторі ГТС України. Україна вимагає від Німеччини або зупинити, або різко скоротити потоки природного газу газопроводом "Пів...

В ЄС готують новий варіант нафтового ембарго проти Росії, названо дату та особливість

субота, 28 травень 2022, 8:18

Європейський Союз готує "урізаний" варіант нафтового ембарго, який зачепить лише постачання морем. Таке ембарго можуть ухвалити до кінця травня, "урізаний" варіант погоджують для того, щоб переконати підтримати обмеження Угорщини. Про це йдеться у мате...