Кому не пощастило: Названо регіон України, де найбільше зросли ціни

За минулий рік продукти харчування найбільше подорожчали в Київській області, однак не поталанило не тільки мешканцям столиці та околиць.

Продукти харчування найбільше подорожчали на Київщині. Ілюстрація: соцмережі.

Найбільший рівень інфляції в Україні 2017 року зафіксували у Донецькій області, інформують Патріоти України.

Інфляція в Донецькій області 2017-го склала 15,9%. У Рівненській області - 15%, в Луганській – 14,9%, повідомив Держстат. Найменшу інфляцію торік зафіксували у Чернівецькій області — 12,4%. Більший показник був у Дніпропетровській області – 12,8%.

За минулий рік продукти харчування найбільше подорожчали в Київській області. Ціна виросла на 19,7%. У Рівненській області ціна алкогольних напоїв зросла на 24%.

МВФ ухвалив важливе рішення щодо кредиту для України: Коли Нацбанк має "відпустити" курс долара

середа, 22 березень 2023, 9:59

Місія МВФ на рівні персоналу ухвалила рішення у рамках розширеного фінансування виділити Україні кредит у розмірі 15,6 млрд доларів. Рішення після цього має затвердити рада директорів МВФ. Україна в рамках нової програми має відмовитись від використанн...

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...