Курс нафти готується до подальшого обвалу, - Bloomberg

​Багато європейських нафтосховищ вже заповнені на максимум і для зберігання сировини давно вже використовують танкери.

Світовий ринок нафти очікує обвал. Фото: energy.apostrophe.com.ua.

Курс нафти готується до подальшого обвалу і цьому сприяє кілька чинників, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Поряд з тим, що в США повністю планується зняти ембарго з видобутку і експорту нафти, всі європейські та американські нафтосховища просто заповнені нафтою під зав'язку.

Багато європейських нафтосховища вже заповнені на максимум і для зберігання сировини давно вже використовують танкери. У портах Амстердама, Антверпена та Роттердама, на сьогоднішній день, туляться 16 танкерів з вантажем по 600 тис. барелів, в очікуванні покупців. Тільки в цих трьох портах близько 9,5 млн барелів нафти знаходяться в незатребуваному положенні.

В Європі відчувають гостру нестачу танкерів, кожен з яких на вагу золота і цим користуються власники компаній, що збільшують ціну фрахту. Причому, в минулому місяці в ЄС була чергова поставка російської нафти, яка до цих пір не затребувана.

Всього ж, на кінець жовтня, видобуток перевищив попит на 1,1 барелів на добу або, сумарно, близько 34 млн барелів. В ОПЕК розраховують, що взимку надлишок видобутку складе 2 млн барелів на добу.

Хіти тижня. Вдарили по найболючішому: Колишні акціонери ЮКОСа домоглися арешту двох брендів російської горілки і погрожують, що це "тільки початок"

вівторок, 26 травень 2020, 3:00

Москва має компенсувати ЮКОСу $50 млрд. Представник GML (холдингова компанія, що захищає інтереси колишніх мажоритарних акціонерів ЮКОСа) Джонатан Хілл повідомив, що акціонери наклали арешт в юрисдикції Нідерландів на горілчані торгові марки Stolichnay...

Поєднує кращі риси гелікоптера та літака: Перший в історії цивільний конвертоплан запущений у виробництво (відео)

вівторок, 26 травень 2020, 0:30

Цивільний літак AW609 на 9 місць здатний здійснювати перельоти на відстань до 1850 км зі швидкістю понад 550 км / год. Італійська авіабудівна компанія Leonardo нарешті готується до серійного випуску першого цивільного конвертоплана AgustaWestland AW609...