Курс нафти готується до подальшого обвалу, - Bloomberg

​Багато європейських нафтосховищ вже заповнені на максимум і для зберігання сировини давно вже використовують танкери.

Світовий ринок нафти очікує обвал. Фото: energy.apostrophe.com.ua.

Курс нафти готується до подальшого обвалу і цьому сприяє кілька чинників, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Поряд з тим, що в США повністю планується зняти ембарго з видобутку і експорту нафти, всі європейські та американські нафтосховища просто заповнені нафтою під зав'язку.

Багато європейських нафтосховища вже заповнені на максимум і для зберігання сировини давно вже використовують танкери. У портах Амстердама, Антверпена та Роттердама, на сьогоднішній день, туляться 16 танкерів з вантажем по 600 тис. барелів, в очікуванні покупців. Тільки в цих трьох портах близько 9,5 млн барелів нафти знаходяться в незатребуваному положенні.

В Європі відчувають гостру нестачу танкерів, кожен з яких на вагу золота і цим користуються власники компаній, що збільшують ціну фрахту. Причому, в минулому місяці в ЄС була чергова поставка російської нафти, яка до цих пір не затребувана.

Всього ж, на кінець жовтня, видобуток перевищив попит на 1,1 барелів на добу або, сумарно, близько 34 млн барелів. В ОПЕК розраховують, що взимку надлишок видобутку складе 2 млн барелів на добу.

Херсонський космодром: З'явились подробиці ймовірного "будівництва майбутнього"

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 6:08

Про плани збудувати в Україні космодром заявив голова приватної компанії з Дніпра Space Logistics Ukraine Дмитро Легеза, зазначивши, що вже вибрали оптимальну локацію в Херсонській області. Стартову вартість проекту оцінили в 50 млн доларів. "Побудова ...

Хіти тижня. Звикаймо: Зеленський заборонив українські "коньяк" та "шампанське"

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 2:00

"Шампанське" правильно називати "ігристе вино". Президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень". Про це повідомляють Патріоти України з по...