Лук'янівське СІЗО переїжджає з Києва

Міністерство юстиції прогнозує, що Київське (Лук'янівське) СІЗО буде переміщено з Києва в Ірпінь Київської області до 2018 року.

Павло Петренко. Фото: 24today.net.

«Швидше (буде перенесення Київського СІЗО), ніж через 10 років, я думаю, що десь за 2 роки. По Лук'янівському СІЗО ситуація чим хороша, - тим, що за Києвом є у нас вже ділянка в Ірпені, де можна побудувати нову установу. Там вже виділена земельна ділянка Пенітенціарній службі, тобто майданчик є», - повідомив міністр юстиції Павло Петренко в інтерв'ю Українські новини, передають Патріоти України.

Петренко зазначив, що необхідно тільки провести публічний конкурс спільно з місцевою владою щодо подальшого використання ділянки, де був слідчий ізолятор. Після цього Мін'юст має намір залучити міжнародні аудиторські компанії для оцінки вартості ділянки та будівлі. Та компанія, яка запропонує кращі умови, виграє конкурс і почне розпоряджатися ділянкою. Петренко зазначив, що будівництво нового СІЗО на 1 тис. ув'язнених займає в середньому близько 9 місяців.

Хіти тижня. Оце так: Суд призупинив виконання рішення Стокгольмського арбітражу у справі "Газпрому"

понеділок, 18 червень 2018, 23:57

Поки у Коболєва ділили $37 000 000 преміальних серед топ-менеджменту "Нафтогазу", за перемогу над "Газпромом", росіяни за відсутності у суді "нафтогазівців" провели потрібне їм рішення. Апеляційний суд шведського округу Свеа при розгляді скарги російсь...

Хіти тижня. Експерти повідомили неприємну новину для водіїв в Україні

понеділок, 18 червень 2018, 19:30

В Україні подорожчав автомобільний газ. Ціни зростатимуть далі. "За останній місяць ціни на скраплений газ зросли в роздробі на 19 копійок за літр. І це при тому, що в опті ціни знижувалися. Ринок зараз нестабільний. Потрібно слідкувати за ситуацією на...