Лук'янівське СІЗО переїжджає з Києва

Міністерство юстиції прогнозує, що Київське (Лук'янівське) СІЗО буде переміщено з Києва в Ірпінь Київської області до 2018 року.

Павло Петренко. Фото: 24today.net.

«Швидше (буде перенесення Київського СІЗО), ніж через 10 років, я думаю, що десь за 2 роки. По Лук'янівському СІЗО ситуація чим хороша, - тим, що за Києвом є у нас вже ділянка в Ірпені, де можна побудувати нову установу. Там вже виділена земельна ділянка Пенітенціарній службі, тобто майданчик є», - повідомив міністр юстиції Павло Петренко в інтерв'ю Українські новини, передають Патріоти України.

Петренко зазначив, що необхідно тільки провести публічний конкурс спільно з місцевою владою щодо подальшого використання ділянки, де був слідчий ізолятор. Після цього Мін'юст має намір залучити міжнародні аудиторські компанії для оцінки вартості ділянки та будівлі. Та компанія, яка запропонує кращі умови, виграє конкурс і почне розпоряджатися ділянкою. Петренко зазначив, що будівництво нового СІЗО на 1 тис. ув'язнених займає в середньому близько 9 місяців.

Хіти тижня. В Україні анонсували різке зниження цін на бензин

неділя, 18 лютий 2018, 10:30

Після більш ніж місячного подорожчання палива для українських водіїв, нарешті, є хороші новини - з'явилися передумови до зниження цін на АЗС. "Приятные новости. Нефть нехотя дешевеет, а гривна резко укрепилась в последние 2 недели. Что дает основание п...

Хіти тижня. Росія, всьо? "ОПЕК, беря пример с США, решили подтолкнуть цены на нефть к бездне", - Злий Одесит

субота, 17 лютий 2018, 22:30

"Вчера я уже писал о том, как рекордный рост добычи нефти в США изменил тренд с повышения цен на черное золотое, на его резкое удешевление. И, как оказалось, успехи США на данном поприще не остались без внимания ОПЕК, который решил добавить масла в ого...