Маленька помста Бацьки: Лукашенко підвищує тарифи на транзит російської нафти

Нові тарифи наберуть чинності з 1 лютого 2019 року.
Олександр Лукашенко. Фото: EADaily.

З 1 лютого в Білорусі на 7,6% зростуть тарифи на транспортування нафти по трубопроводах, які знаходяться на території країни. Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства антимонопольного регулювання і торгівлі Білорусі, передають Патріоти України.

"Міністерством антимонопольного регулювання і торгівлі прийнято постанову ... згідно з якою затверджені нові тарифи на послуги ВАТ" Гомельтранснафта Дружба" і ВАТ "Полоцктранснефть Дружба" з транспортування (транзиту) нафти по магістральних трубопроводах, розташованих на території Республіки Білорусь", - зазначили у відомстві.
За даними міністерства, "в 2019 тарифи на послуги з транспортування нафти по магістральних трубопроводах, розташованих на території Республіки Білорусь, проіндексовані на 7,6%". Тарифи наберуть чинності з 1 лютого 2019 року. У повідомленні наголошується, що "встановлення тарифів здійснено в суворій відповідності з чинними двосторонніми угодами Республіки Білорусь і Російської Федерації, підписаним у 2010 році в рамках єдиного пакета документів, що регламентують роботу на ринках нафти і нафтопродуктів".

Ціни астрономічні, але конкурентів немає: Сербська авіакомпанія продовжує рейси до РФ

середа, 29 березень 2023, 23:15

Національна авіакомпанія Сербії Air Serbia лишилась єдиним європейським перевізником, за допомогою якого росіяни можуть потрапити прямо до Європи, тому авіаквитки з Москви до Белграда коштують дуже дорого. Про це повідомляє avianews.com, передають Патр...

Авторитетна інвесткомпанія прогнозує істотне зниження курсу долара до гривні протягом 2023 року

середа, 29 березень 2023, 19:41

Курс долара в Україні може стати однією із найбільших несподіванок 2023 року. Незважаючи на війну та падіння економіки, ситуація у валютному секторі країни виглядає досить оптимістично. Причому є підстави для плавного зниження курсу іноземних валют щод...