Менеджмент "Укрнафти" вкрав з державної компанії 3,5 мільярда гривень

Також компанія заборгувала до бюджету майже 10 мільярдів гривень.

"Укрнафта". Фото: lbc.com.ua.

Менеджмент найбільшого нафтодобувача країни "Укрнафти" незаконно вивів з компанії 3,5 мільярда гривень. Про це заявляє нардеп від "Самопомочі" Вікторія Войцицька, передають Патріоти України з посиланням на Подробности.

За її словами, мова йде про аванс за реалізацію нафтопродуктів на АЗС. Більш того, ще з минулого року тягнеться скандал через несплату "Укранафтою" податків. За даними експертів, компанія заборгувала до бюджету майже 10 мільярдів гривень.

Українцям скасують частину пенсій по інвалідності: Ось хто залишиться без виплат

вівторок, 23 червень 2026, 7:54

Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...

Шалене здешевлення пального: Водіям в Україні пообіцяли приємний ціновий сюрприз

вівторок, 23 червень 2026, 6:24

В Україні найближчим часом можливе суттєве зниження цін на пальне — до мінус 7 гривень за літр. Про це заявив експерт паливного ринку, зазначивши, що тенденція до здешевлення вже почала проявлятися на ринку, передають Патріоти України. За словами експе...