Український концерн "Нафтогаз" подав до суду, сформований при Постійної палаті Третейського суду в Гаазі, позов про відшкодування збитків компанії, пов'язаних із захопленням її активів при анексії Криму Росією.

Приблизно в $6 млрд оцінює свої втрати НАК "Нафтогаз України" в результаті анексії Криму, і має намір стягнути їх у Росії в суді. Відповідний позов був поданий до суду при Третейському суді в Гаазі. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті концерну в середу, 20 вересня, передають Патріоти України.
Український концерн "Нафтогаз" подав до суду, сформований при Постійної палаті Третейського суду в Гаазі, позов про відшкодування збитків компанії, пов'язаних із захопленням її активів при анексії Криму Росією.
"Збитки групи "Нафтогаз" в результаті окупації Криму в даний час оцінюються експертами в суму близько 5 мільярдів доларів", - повідомляє концерн, відзначаючи, що суд повинен винести рішення по справі до кінця 2018 року. Для захисту своїх інтересів "Нафтогаз" залучив міжнародну юридичну компанію Covington & Burling LLP, яка раніше представляла в суді компанію ЮКОС і добилася рішення про мільярдні компенсації від російської держави.
"Нафтогаз" продовжує судитися і з російським газовим гігантом "Газпромом". У серпні комерційний директор української компанії Юрій Вітренко заявив, що український концерн збільшує свої позовні вимоги до "Газпрому" з 13 до 18 мільярдів доларів.
"Нафтогаз" і "Газпром" судяться в Стокгольмському арбітражі з червня 2014 року. Компанії подали зустрічні позови: "Газпром" до "Нафтогазу" за невиконання обсягів поставки газу, а "Нафтогаз" до "Газпрому" - за невиконання обсягів транзиту.
"Нафтогаз" зазначає, що українськими компаніями вже подано 7 позовів щодо захисту інвестицій від Російської Федерації. Свої позови подали "Укрнафта", "Ощадбанк", Ігор Коломойський і "Аеропорт "Бельбек", ПриватБанк, "Лугзор", компанії "Стабіл" і "Еверест".
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...