Для мешканців столичних будинків, де відсутні або не працюють прилади обліку тепла, нарахування за опалення будуть максимально наближені до нарахувань у будинках, де теплолічильники працюють. Про це заявив заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелеєв на прес-конференції у вівторок, повідомляють Патріоти України з повідомленням на сайт КМДА.
"Починаючи з листопада й до кінця опалювального періоду нарахування за опалення для мешканців будинків без лічильників будуть максимально наближеними до нарахувань будинкам із лічильниками тепла", – сказав він.
"Два тижні тому уряд підтримав пропозицію столичної влади щодо нового механізму нарахувань для будинків без лічильників – на основі показань приладів обліку в інших будинках, де лічильники працюють. 30 листопада 2016 року Кабмін прийняв відповідну постанову № 865", – додав Пантелеєв.
Уже в грудні кияни отримають платіжки, розраховані на основі нового механізму, зазначив заступник голови КМДА.
"За підрахунками "Київенерго", вартість послуги централізованого опалення, отриманої у листопаді, становитиме 22-23 гривні за квадратний метр. Це на 35% менше, ніж за методикою, за якою нараховувалася плата в жовтні, та на 30% менше відносно тарифу – 32,97 грн/м2", – пояснив Пантелеєв.
Він нагадав, що згідно з постановою лише міста, які мають 50% і більше будинків оснащених теплолічильниками, можуть застосовувати цей механізм. У столиці зараз 95% будинків оснащені будинковими приладами обліку.
"Київенерго" вже повідомило, що можливі затримки з відправленням рахунків за теплову енергію за листопад через перерахування оплати за опалення у будинках, не обладнаних приладами її обліку.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...