Обійшов PayPal та "Роснефть": Біткоін побив черговий рекорд

Вартість одного біткоіна у вівторок, 15 серпня, склала $4455.

Ілюстрація:https://ukranews.com

Капіталізація криптовалюти біткоін перевищила позначку в $73,5 млрд, тим самим перевищивши капіталізацію найбільшої процесингової компанії - PayPal на 1 млрд. Про це свідчать дані Coin Market Cap, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Вартість одного біткоіна у вівторок, 15 серпня, склала $4455.

Капіталізація криптовалюти, таким чином, також перевищила капіталізацію "Роснефти". Її вартість на ринку 15 серпня оцінюють в $53,9 млрд (3,2 трлн рублів).

Біткоіни зайняв би 74-у позицію в індексі S&P, якби його акції продавалися на торгах. Крім цього, зростання біткоіна забезпечило рекордні показники не тільки собі, але і всьому ринку криптовалюти.

З початком зростання 7-го серпня загальна капіталізація всіх криптовалют також зростає щодня і за станом на 15 серпня складає рекордні $139,8 млрд.

Слід нагадати, що напередодні курс біткоіна вперше перевищив позначку в 4000 доларів за одиницю.

Як повідомлялося раніше, 1 серпня 2017 року найпопулярніша криптовалюта розділилася на класичний біткоін (BTC) і Bitcoin Cash (BCC). Нову гілку підтримали деякі майнери, а також обмінники і розробники гаманців. Майнери перевели частину своїх потужностей на отримання нових блоків Bitcoin Cash, а розробники забезпечили можливість звичайним користувачам купувати, зберігати і розплачуватися новою валютою.

Біткоіни розділили через необхідність вирішити основну проблему криптовалюти з масштабністю мережі і прискорити проходження транзакцій. Розробники Bitcoin Cash пішли по шляху збільшення розміру блоку з 1 до 8 мегабайт, попутно додавши ще кілька удосконалень протоколу.

Придбати нову валюту можна так само, як і звичайні біткоіни - на спеціальних обмінних майданчиках.

Хіти тижня. "Хотите, чтобы международные партнеры ушли из Украины и весь мир смотрел на Украину, как на изгоя?": Рашкован відреагував на звільнення глави НБУ

четвер, 9 липень 2020, 3:00

"Товарищи депутаты, каких вам ... еще реформ не хватает? 1. Хотите печатать деньги? Продуктивную эмиссию хотите? Сколько – 200-300 млрд? а почему так мало? Ведь остановиться реально будет сложно. Кроме того, открою тайну – Деньги в экономику попадают н...

Економічна криза в РФ вже неминуча: Рубль може обвалитися до 100 за долар восени

середа, 8 липень 2020, 23:42

Проект енергетичної наддержави, на який російський президент Володимир Путін робив ключову ставку, тріщить по швах. Згідно з даними російських експертів, проект енергетичної наддержави, на який російський президент Володимир Путін робив ключову ставку,...