Капіталізація криптовалюти біткоін перевищила позначку в $73,5 млрд, тим самим перевищивши капіталізацію найбільшої процесингової компанії - PayPal на 1 млрд. Про це свідчать дані Coin Market Cap, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
Вартість одного біткоіна у вівторок, 15 серпня, склала $4455.
Капіталізація криптовалюти, таким чином, також перевищила капіталізацію "Роснефти". Її вартість на ринку 15 серпня оцінюють в $53,9 млрд (3,2 трлн рублів).
Біткоіни зайняв би 74-у позицію в індексі S&P, якби його акції продавалися на торгах. Крім цього, зростання біткоіна забезпечило рекордні показники не тільки собі, але і всьому ринку криптовалюти.
З початком зростання 7-го серпня загальна капіталізація всіх криптовалют також зростає щодня і за станом на 15 серпня складає рекордні $139,8 млрд.
Слід нагадати, що напередодні курс біткоіна вперше перевищив позначку в 4000 доларів за одиницю.
Як повідомлялося раніше, 1 серпня 2017 року найпопулярніша криптовалюта розділилася на класичний біткоін (BTC) і Bitcoin Cash (BCC). Нову гілку підтримали деякі майнери, а також обмінники і розробники гаманців. Майнери перевели частину своїх потужностей на отримання нових блоків Bitcoin Cash, а розробники забезпечили можливість звичайним користувачам купувати, зберігати і розплачуватися новою валютою.
Біткоіни розділили через необхідність вирішити основну проблему криптовалюти з масштабністю мережі і прискорити проходження транзакцій. Розробники Bitcoin Cash пішли по шляху збільшення розміру блоку з 1 до 8 мегабайт, попутно додавши ще кілька удосконалень протоколу.
Придбати нову валюту можна так само, як і звичайні біткоіни - на спеціальних обмінних майданчиках.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...