Обійшов PayPal та "Роснефть": Біткоін побив черговий рекорд

Вартість одного біткоіна у вівторок, 15 серпня, склала $4455.

Ілюстрація:https://ukranews.com

Капіталізація криптовалюти біткоін перевищила позначку в $73,5 млрд, тим самим перевищивши капіталізацію найбільшої процесингової компанії - PayPal на 1 млрд. Про це свідчать дані Coin Market Cap, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Вартість одного біткоіна у вівторок, 15 серпня, склала $4455.

Капіталізація криптовалюти, таким чином, також перевищила капіталізацію "Роснефти". Її вартість на ринку 15 серпня оцінюють в $53,9 млрд (3,2 трлн рублів).

Біткоіни зайняв би 74-у позицію в індексі S&P, якби його акції продавалися на торгах. Крім цього, зростання біткоіна забезпечило рекордні показники не тільки собі, але і всьому ринку криптовалюти.

З початком зростання 7-го серпня загальна капіталізація всіх криптовалют також зростає щодня і за станом на 15 серпня складає рекордні $139,8 млрд.

Слід нагадати, що напередодні курс біткоіна вперше перевищив позначку в 4000 доларів за одиницю.

Як повідомлялося раніше, 1 серпня 2017 року найпопулярніша криптовалюта розділилася на класичний біткоін (BTC) і Bitcoin Cash (BCC). Нову гілку підтримали деякі майнери, а також обмінники і розробники гаманців. Майнери перевели частину своїх потужностей на отримання нових блоків Bitcoin Cash, а розробники забезпечили можливість звичайним користувачам купувати, зберігати і розплачуватися новою валютою.

Біткоіни розділили через необхідність вирішити основну проблему криптовалюти з масштабністю мережі і прискорити проходження транзакцій. Розробники Bitcoin Cash пішли по шляху збільшення розміру блоку з 1 до 8 мегабайт, попутно додавши ще кілька удосконалень протоколу.

Придбати нову валюту можна так само, як і звичайні біткоіни - на спеціальних обмінних майданчиках.

Хіти тижня. "Мы в желтом престарелом телепузике вообще никогда не сомневались": Путін зробив черговий постріл собі в ногу

четвер, 9 квітень 2020, 15:00

Ворогом, який відбомбився по Воронежу в масштабах країни, буде не вороже НАТО, а власний вітчизняний "управлінець-профі". Ініціатива Кремля обвалить російський банківський ринок. Телеграм-канал "Запретное мнение" поділився деякими міркуваннями із цього...

Штрафи за порушення карантину: є прийняття рішення, а є його практичне втілення у життя. І відмінність між ними просто разюча

четвер, 9 квітень 2020, 13:06

Цілком слушне рішення. Але, як завжди, є прийняття рішення, а є його практичне втілення у життя. І відмінність між ними просто разюча. Нещодавно Верховна рада України прийняла за основу і в цілому законопроєкт №3219 "Про внесення змін до деяких законод...