Обіцяють стахановські темпи: У Росії розповіли, коли відкриють залізницю в обхід України

Заступник Шойгу пообіцяв, що залізничне сполучення на ділянці Журавка-Міллерово буде відкрито вже 15 серпня 2017 року.

Ілюстрація:Слово і Діло

Заступник міністра оборони РФ, генерал армії, головнокомандувачем якої є президент Володимир Путін, Дмитро Булгаков заявив, що залізниця в обхід України почне функціонувати вже 15 серпня 2017 року, тобто більш ніж на один рік раніше запланованого терміну. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Интерфакс-АВН.

"Залізничне сполучення на ділянці Журавка-Міллерово буде відкрито вже 15 серпня 2017 року. У цей день по цій двошляховій електрифікованій залізничній гілці підуть перші поїзди з людьми і вантажами", — сказав Булгаков під час візиту до Воронезької області для контролю ходу будівництва залізниці в обхід України.

За його словами, "таким чином, поставлене президентом Росії завдання з будівництва залізниці Залізничними військами і ВАТ" РЖД"буде виконано достроково, більш ніж на рік встановленого терміну".

Нова залізнична колія буде проходити по територіях Воронезької та Ростовської областей. Там планується побудувати сім залізничних станцій і п’ять підстанцій, а також здійснити повну електрифікацію гілки.

Україна виконала всі умови польських перевізників, висунуті для деблокади міждержавного кордону

середа, 28 лютий 2024, 7:14

Уряд України виконав усі домовленості для запобігання блокуванню кордону польськими перевізниками. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури у вівторок, 27 лютого. "Отримуємо сигнали про начебто приєднання д...

Смаколик буде не по кишені? Посуха та хвороби знищили врожай - ціни на популярний продукт б'ють рекорди в усьому світі

середа, 28 лютий 2024, 6:44

Глобальні ціни на какао досягли нового історичного максимуму, а темпи здорожчання продукту за останній тиждень виявилися рекордними з 1999 року. Така тенденція вказує на те, що виробникам шоколаду в усьому світі доведеться збільшити витрати, а отже, го...