Очі відкрилися: Демчишин нарешті вирішив взятися за російського олігарха

У компаніях, які входять у сферу інтересів Костянтина Григоришина, буде проведено внутрішній аудит.

Володимир Демчишин. Фото:zn.ua

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин прийняв рішення про проведення позапланових внутрішніх аудитів компаній "Центренерго", яка входить в інтереси російського олігарха Костянтина Григоришина, і "Укрінтеренерго". Про це повідомляє прес-служба відомства, зазначають Патріоти України.

"Мета перевірок - з'ясування законності укладених контрактів на імпорт вугілля, відповідність задекларованих обсягів фактично поставленого, наявність сертифікатів якості та походження вугілля і визначення якісних показників вугілля, яке фізично перебуває на складах, а також з'ясування цінових параметрів поставок", - заявив Демчишин.

У разі виявлення порушень законодавства матеріали будуть передані в правоохоронні органи для надання відповідної оцінки.

Демчишин звернувся до керівництва ДФС та СБУ з проханням також відреагувати на резонансну інформацію про постачання імпортного вугілля на підприємства державної генерації.

"Це рецесія. Що буде з євро та доларом і коли почнеться світова фінансова криза", - експерт

субота, 2 липень 2022, 6:28

"Європа з разючою точністю повторює американський сценарій, а дві найбільші економіки (США та ЄС) все більше перетворюються на "макроекономічних сіамських близнюків", що саме собою не так уже й погано, якби тільки не розганяти по спільному тілу ті самі...

Головна причина - блокування портів: Експорт з України скоротився на 23,7%, більшість товарів недоправлено в ЄС

субота, 2 липень 2022, 6:02

За перше півріччя цього року експорт з України скоротився на 23,7% у порівнянні з першим півріччям 2021 року і склав $22,8 млрд. . Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра економіки, торговий представник України Тарас Качка. ....