На Луганщині компанія російського олігарха почала відключати електроенергію на комунальних підприємствах

"Луганське енергетичне об`єднання" повідомило, що до такого кроку змушене вдатися через борги.

Ілюстрація:https://www.volynnews.com/

"Луганське енергетичне об'єднання" з 11 липня планує відключити від електроенергії ряд комунальних підприємств на підконтрольній частині Луганської області через борги. Про це повідомила прес-служба ЛЕО, передають Патріоти України.

Йдеться про КП "Лисичанськтепломережа", КП "Попаснянський районний водоканал", КСП "Лисичанськводоканал".

12 липня ЛЕО планує відключити від електропостачання КП "ЛМР Електроавтотранс", а 13 липня - ДП "Укршахтгідрозахист".

Компанія посилається на те, що їй не платять за електрику. Через це ЛЕО заборгувало держпідприємству "Енергоринок" понад 5,3 млрд грн.

Як повідомлялося раніше, через борги з кінця квітня ЛЕО припинило поставки електроенергії в окуповані райони Луганської області, а 19 червня відключило від електроенергії ряд військових об'єктів на території області.

"Луганське енергетичне об`єднання" входить до холдингу "Енергетичний стандарт" російського олігарха Костянтина Григоришина.

Клієнти ПриватБанку скаржаться на незаконне списання коштів та блокування карток: Що відповіли у фінустанові

понеділок, 20 березень 2023, 18:45

ПриватБанк списує кредитні кошти з карток клієнтів та блокує їхні рахунки з незрозумілих причин. Подібні скарги часто можна зустріти на сайті Мінфіну. Як банк реагує на подібні звинувачення, дізнаємось із коментарів клієнтів, передають Патріоти України...

В Україні змінять низку податків: Які штрафи та ставки з'являться влітку

понеділок, 20 березень 2023, 14:47

В Україні до 1 липня змінять оподаткування для фізосіб-підприємців. Для них скасують пільгову податкову ставку у 2%, крім того, повернуть документальні перевірки та штрафи, передають Патріоти України. У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної ...