І цей недовго затримався: Порошенко звільнив голову Луганської ОДА

Юрій Гарбуз сам подав заяву про звільнення.
Юрій Гарбуз. Фото: соцмережі.

Президент України Петро Порошенко звільнив Юрія Гарбуза з посади голови Луганської обласної державної адміністрації. Відповідний указ Президента оприлюднено на сайті глави держави, передають Патріоти України.

Гарбуз сам подав заяву про звільнення. "Звільнити Гарбуза Юрія Григорійовича з посади голови Луганської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою", – йдеться в указі.

Юрій Гарбуз став очільником Луганщини наприкінці квітня 2016 року. Він замінив на посаді нинішнього заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгія Туку.

Раніше Юрій Гарбуз обіймав посади голови Марківської райдержадміністрації Луганської області та голови Марківської райради.

Прем'єр-міністра Угорщини Орбана через його нацистські заяви викликають на допит до Румунії

субота, 13 серпень 2022, 6:33

Глава Національної ради з протидії дискримінації (CNCD) сусідньої до Угорщини Румунії Асталош Чаба в п’ятницю оголосив, що викличе прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у зв’язку із скаргою на його скандальний виступ у румунському курортному містечк...

У лавах окупантів паніка: ЗСУ ударом по аеродрому в Криму зруйнували міф Путіна про "невразливість" Криму, - Bild

субота, 13 серпень 2022, 6:24

Зі знищенням російської військової авіатехніки на аеродромі "Саки" біля Новофедорівки помер і міф глави РФ Володимира Путіна про невразливість окупованого у 2014 році Криму. Стало очевидно, що Україна здатна націлитись на будь-яку точку півострова й за...