Субсидію не дали: На Луганщині у власному домі може замерзнути український поет

Пенсія у Василя Старуна – трохи більша 1500 гривень. У дружини приблизно така ж.

Василь Старун. Фото: Фейсбук.

"Ситуація дика. Як і багато що у країні, де гуляє дикий капіталізм. Один з найцікавіших і найоригінальніших поетів сучасної України Василь Старун має реальну перспективу замерзнути у власному помешканні", - пише видавець Сергій Чирков на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Живе він у селі Деркул Біловодського району Луганської області. Пенсія – трохи більша 1500 гривень. У дружини приблизно така ж.

За газ щомісяця треба платити 2700 грн, плюс інша комуналка. Субсидії на цей опалювальний сезон не дали. Правди у місцевої влади не знайшов, скаргу до столиці – переправили у район.

Були сподівання на президентську стипендію. Та керівництво Луганської письменницької організації віддало її іншому – за принципом "ти вже стипендію колись отримував".

Станом на 1 січня накопичилося 6000 гривень боргу. Якщо Василь Старун не сплатить борг до 10 січня – обіцяють відрізати газове опалення. Посеред зими. Крапка. Шановні друзі, хто має змогу – давайте допоможемо поетові врятуватися від холодів".

"Ведуть на бійню, як бичка на мотузці".Відома російська актриса "накинулася" з образами на Зеленського

четвер, 23 березень 2023, 12:14

Народна артистка РФ, зірка фільму "Москва сльозам не вірить" Раїса Рязанова образила президента України Володимира Зеленського, який залишився у "військовій" країні. Путіністка в програмі "Життя і доля" заявила, що Зеленським керують "нелюди і козли". ...

"Якщо пекло існує, кожен з вас, г*внюки, буде мучитися вічність": У будинок відомої української моделі влучила ракета (фото)

четвер, 23 березень 2023, 11:45

Українська модель Юлія Ратнер поділилася трагічною новиною - в її будинок в Запоріжжі влучила ворожа ракета. 22 березня Росія випустила по Україні ракети, в тому числі й на рідне місто моделі, передають Патріоти України. На щастя, в цей момент Ратнер н...