Субсидію не дали: На Луганщині у власному домі може замерзнути український поет

Пенсія у Василя Старуна – трохи більша 1500 гривень. У дружини приблизно така ж.

Василь Старун. Фото: Фейсбук.

"Ситуація дика. Як і багато що у країні, де гуляє дикий капіталізм. Один з найцікавіших і найоригінальніших поетів сучасної України Василь Старун має реальну перспективу замерзнути у власному помешканні", - пише видавець Сергій Чирков на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Живе він у селі Деркул Біловодського району Луганської області. Пенсія – трохи більша 1500 гривень. У дружини приблизно така ж.

За газ щомісяця треба платити 2700 грн, плюс інша комуналка. Субсидії на цей опалювальний сезон не дали. Правди у місцевої влади не знайшов, скаргу до столиці – переправили у район.

Були сподівання на президентську стипендію. Та керівництво Луганської письменницької організації віддало її іншому – за принципом "ти вже стипендію колись отримував".

Станом на 1 січня накопичилося 6000 гривень боргу. Якщо Василь Старун не сплатить борг до 10 січня – обіцяють відрізати газове опалення. Посеред зими. Крапка. Шановні друзі, хто має змогу – давайте допоможемо поетові врятуватися від холодів".

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...

Деякі вільні місця ще чекають "клієнтів": У Мелітополі показали моторошне "ковідне" кладовище (відео)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 22:59

В Мелітополі, де невакцинованим особам заборонили проїзд у транспорті, ситуація з коронавірусом не покращується. На новому кладовищі для жертв COVID-19 виділили цілий квартал. Люди продовжують вмирати від коронавірусу, для них вже "завбачливо" вирили н...