Субсидію не дали: На Луганщині у власному домі може замерзнути український поет

Пенсія у Василя Старуна – трохи більша 1500 гривень. У дружини приблизно така ж.

Василь Старун. Фото: Фейсбук.

"Ситуація дика. Як і багато що у країні, де гуляє дикий капіталізм. Один з найцікавіших і найоригінальніших поетів сучасної України Василь Старун має реальну перспективу замерзнути у власному помешканні", - пише видавець Сергій Чирков на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Живе він у селі Деркул Біловодського району Луганської області. Пенсія – трохи більша 1500 гривень. У дружини приблизно така ж.

За газ щомісяця треба платити 2700 грн, плюс інша комуналка. Субсидії на цей опалювальний сезон не дали. Правди у місцевої влади не знайшов, скаргу до столиці – переправили у район.

Були сподівання на президентську стипендію. Та керівництво Луганської письменницької організації віддало її іншому – за принципом "ти вже стипендію колись отримував".

Станом на 1 січня накопичилося 6000 гривень боргу. Якщо Василь Старун не сплатить борг до 10 січня – обіцяють відрізати газове опалення. Посеред зими. Крапка. Шановні друзі, хто має змогу – давайте допоможемо поетові врятуватися від холодів".

Українцям помітно підвищили пенсії: Гетьманцев пояснив, чому така статистика не привід для радості

середа, 17 квітень 2024, 6:30

У першому кварталі 2024 року середня пенсія в Україні зросла на 9,6% (+505 грн) порівняно з аналогічним періодом минулого року, досягнувши 5743,3 грн. Незважаючи на це зростання, голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Дани...

Чемпіон чемпіонів: Представлено пояс, за який битимуться Усик і Ф'юрі

середа, 17 квітень 2024, 6:23

Самого звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі буде недостатньо. Так вирішили у Всесвітній боксерській раді, і вигадали додаткову нагороду. . Президент WBC Маурісіо Сулейман представив пояс, який стоятиме на кону у бою від цієї організаці...